Gå til hovedindhold

Brother TZe-S261 - sort på hvid 36mm x 8m - ekstra stærk klæbende

BrotherAdresseetiketterEAN: 4977766687317
Pris fra 220 krtil 1.243,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.023,75 kr (82% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 206 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Brother TZe-S261 - sort på hvid 36mm x 8m - ekstra stærk klæbende og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 220 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TZe-S261 - sort på hvid 36mm x 8m - ekstra stærk klæbende
220 kr
Til butik
Brother TZe-S261 - sort på hvid 36mm x 8m - ekstra stærk klæbende billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Etiketter og Tape
Farve: 1
Artikel nr.: TZES261
EAN: 4977766687317
Varenr.: 906627
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
36MM S/H EKSTRA STÆRKT KLÆBENDE
283,2 kr
Til butik
36MM S/H EKSTRA STÆRKT KLÆBENDE billede

Produktinformation

TZeS-tape passer til et stort udvalg af Brothers P-touch labelprintere. Tapen er ekstra alsidig takket være sin letlæselige sorte tekst og hvide farve. Patenteret lamineret belægning, udviklet til at holde under de mest ekstreme forhold. Ekstra stærk klæb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BROTHER
EAN: 4977766687317
Varenr.: 15843336421711
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother Tape TZE-S261 36mm Svart på Vit
-4%287 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Brother Tape TZE-S261 36mm Svart på Vit billede

Produktinformation

BROTHER Tape TZE-S261 Svart på Vit, Typ: strong adhesive, Mått: 36mm x 8m, Passande för: Brother P-Touch-Serie, 550, 9200 PC, 9400, 9200 DX, 530, 3600, 9600, 9500 PC, 9700 PC, 9800 PCN, Brother P-Touch RL-Serie, 700 S, Brother P-Touch P-Serie, 950 NW, Brother P-Touch D-Serie, 800 W, 800 W, Brother P-Touch PT-P-Serie, 950 NW, 900, 900 NW, 950, 950 W, Brother PT-P-Serie, ch P 900 W, ch PT-P 900 W, 950, 900, 900 W, 900 NW, 950 W.

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Tape
EAN: 4977766687317
Varenr.: C34781
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother Tape Tzes261 36mm Sort/hvid Stærkt Klæbende
390,94 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Brother labeltape TZE S261,36mm sort på hvid stærk klæb
1.243,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TZe-S261 - sort på hvid 36mm x 8m - ekstra stærk klæbende koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TZe-S261 - sort på hvid 36mm x 8m - ekstra stærk klæbende koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK220 kr259 krKøb
2EL-GROSSISTEN283,2 kr283,2 krKøb
3Teknikproffset DK287 kr336 krKøb
4Hertels Boresko390,94 kr390,94 krKøb
5Nova Nordic A/S1.243,75 kr1.243,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother TZe-S261 - sort på hvid 36mm x 8m - ekstra stærk klæbende

PriceData har fulgt prisen på Brother TZe-S261 - sort på hvid 36mm x 8m - ekstra stærk klæbende i 173 dage. Laveste pris i perioden er 206 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 279 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 222 kr.

Den nuværende pris på 220 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Brother TZe-S261 - sort på hvid 36mm x 8m - ekstra stærk klæbende. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Brother TZe-S261 - sort på hvid 36mm x 8m - ekstra stærk klæbende de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. apr. 2026220 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026219 kr10 kr (5%)
23. mar. 2026209 kr3 kr (1%)
22. mar. 2026206 kr3 kr (1%)
10. mar. 2026209 kr2 kr (1%)
4. mar. 2026211 kr68 kr (24%)
3. mar. 2026279 kr60 kr (27%)
26. feb. 2026219 kr8 kr (4%)
24. feb. 2026211 kr8 kr (4%)
23. feb. 2026219 kr8 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret