Gå til hovedindhold

Brother TZe-R334 gavebånd 12mm x 4m - guld på sort satinbånd

BrotherPrinter- og kopipapirEAN: 4977766802345
Pris fra 72 krtil 84,94 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 12,94 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brother TZe-R334 gavebånd 12mm x 4m - guld på sort satinbånd og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 72 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother TZe R334 Båndtape (1,2 cm x 4 m) 1kassette(r)
72 kr
Til butik
Brother TZe R334 Båndtape (1,2 cm x 4 m) 1kassette(r) billede

Produktinformation

Brother TZe-R334 - Satin - guld på sort - Rulle (1,2 cm x 4 m) 1 kassette(r) båndtape - for P/N: PTD215e

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: TZER334
EAN: 4977766802345
Varenr.: 995357987
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TZe-R334 gavebånd 12mm x 4m - guld på sort satinbånd
73 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TZe R334 - Gold On Black - Roll (1.2 cm x 4 m)
73 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother Tape Tzer334 12mm Guld/sort Satin
84,94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TZe-R334 gavebånd 12mm x 4m - guld på sort satinbånd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TZe-R334 gavebånd 12mm x 4m - guld på sort satinbånd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK72 kr72 krKøb
2CS MEGASTORE DK73 kr112 krKøb
3Proshop DK73 kr112 krKøb
4Hertels Boresko84,94 kr84,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother TZe-R334 gavebånd 12mm x 4m - guld på sort satinbånd

PriceData har fulgt prisen på Brother TZe-R334 gavebånd 12mm x 4m - guld på sort satinbånd i 179 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 91 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 72 kr.

Den nuværende pris på 72 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Brother TZe-R334 gavebånd 12mm x 4m - guld på sort satinbånd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Brother TZe-R334 gavebånd 12mm x 4m - guld på sort satinbånd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202672 kr3 kr (4%)
2. mar. 202669 kr1 kr (1%)
25. jan. 202668 kr1 kr (1%)
7. jan. 202669 kr1 kr (1%)
27. dec. 202568 kr1 kr (1%)
24. dec. 202569 kr1 kr (1%)
13. dec. 202568 kr11 kr (14%)
12. dec. 202579 kr12 kr (13%)
11. dec. 202591 kr22 kr (32%)
6. dec. 202569 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret