Gå til hovedindhold

Brother TZe FX241 Fleksibelt ID-tape (1,8 cm x 8 m) 1kassette(r)

BrotherPrinter- og kopipapirEAN: 4977766692052
Pris fra 138 krtil 931,25 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 793,25 kr (85% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 137 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Brother TZe FX241 Fleksibelt ID-tape (1,8 cm x 8 m) 1kassette(r) og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 138 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TZEFX241 - Black on white Roll (1.8 cm x 8 m)
138 kr
Til butik
Brother TZEFX241 - Black on white Roll (1.8 cm x 8 m) billede

Produktinformation

Sort på hvid, Rulle (1,8 cm x 8 m) lamineret bånd, for Brother PT-D600; P-Touch PT-1880, D450, D800, E550, E800, P900, P950; P-Touch EDGE PT-P750

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Papir Fotopapir og Etiketter
Artikel nr.: TZEFX241
EAN: 4977766692052
Varenr.: 2279380
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother TZEFX241 tape / 18 mm. / Sort Tekst / Hvid Tape
141 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother TZe FX241 Fleksibelt ID-tape (1,8 cm x 8 m) 1kassette(r)
152 kr
Til butik
Brother TZe FX241 Fleksibelt ID-tape (1,8 cm x 8 m) 1kassette(r) billede

Produktinformation

Brother TZE-FX241. Etiket, farve: Sort på hvid, Båndtype: TZ, Produktfarve: Hvid. Båndbredde: 1,8 cm, Båndlængde: 8 m, Bredde: 20 mm. Pallens bruttohøjde: 16,2 cm, Hovedkasser pr. palle (udvendigt): 30 stk, Lag pr. palle: 6 stk. Båndstørrelse: 1,8 cm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: TZEFX241-#
EAN: 4977766692052
Varenr.: 987727288
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TZe-FX241 labeltape - sort på hvid 18mm x 8m - flexible
154 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TAPE TZEFX241 HVID/SORT 18MM
177,59 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tape Tzefx241 Hvid/Sort 18Mm
189,01 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tape tzefx241 hvid/sort 18mm
193,75 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother Tape TZE-FX241 18mm Svart på Vit
-5%198 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother TZe FX241 Fleksibelt ID-tape (1,8 cm x 8 m) 1kassette(r)
199 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Tape 18mm Tze-fx241 Sort/hvid Fleksibel
199 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother Tape Tzefx241 18mm Sort/hvid Flexible
267,19 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Brother Labeltape TZeFX 241, 18mm sort på hvid fleksibel
931,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TZe FX241 Fleksibelt ID-tape (1,8 cm x 8 m) 1kassette(r) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TZe FX241 Fleksibelt ID-tape (1,8 cm x 8 m) 1kassette(r) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK138 kr177 krKøb
2Tonerland.dk141 kr141 krKøb
3CompuMail DK152 kr152 krKøb
4CS MEGASTORE DK154 kr193 krKøb
5EL-GROSSISTEN177,59 kr177,59 krKøb
6Billigelogvvs.dk189,01 kr189,01 krKøb
7MaintainIt193,75 kr193,75 krKøb
8Teknikproffset DK198 kr247 krKøb
9Ultrashop199 kr199 krKøb
10Dustin DK199 kr285,25 krKøb
11Hertels Boresko267,19 kr267,19 krKøb
12Nova Nordic A/S931,25 kr931,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother TZe FX241 Fleksibelt ID-tape (1,8 cm x 8 m) 1kassette(r)

PriceData har fulgt prisen på Brother TZe FX241 Fleksibelt ID-tape (1,8 cm x 8 m) 1kassette(r) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 108,8 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 144 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 137 kr.

Den nuværende pris på 138 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Brother TZe FX241 Fleksibelt ID-tape (1,8 cm x 8 m) 1kassette(r). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Brother TZe FX241 Fleksibelt ID-tape (1,8 cm x 8 m) 1kassette(r) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026138 kr1 kr (1%)
19. apr. 2026137 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026138 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026139 kr1 kr (1%)
16. apr. 2026140 kr1 kr (1%)
31. mar. 2026141 kr3 kr (2%)
29. mar. 2026138 kr1 kr (1%)
28. mar. 2026137 kr1 kr (1%)
26. mar. 2026138 kr1 kr (1%)
24. mar. 2026137 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret