Gå til hovedindhold

Brother LC3211 Value Pack - sort/cyan/magenta/gul blækpatroner (4-pak)

BrotherTonere og inkjetpatronerEAN: 4977766780148
Pris fra 265 krtil 494 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 229 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 237 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Brother LC3211 Value Pack - sort/cyan/magenta/gul blækpatroner (4-pak) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 265 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother LC3211VAL / LC 3211 Value Pack 4-Pack
265 kr
Til butik
Brother LC3211VAL / LC 3211 Value Pack 4-Pack billede

Produktinformation

4 pakker, sort, gul, cyan, magenta, original, blækpatron, for Brother DCP-J572, DCP-J772, DCP-J774, MFC-J890, MFC-J895

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: LC3211VAL
EAN: 4977766780148
Varenr.: 2650021
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother LC 3211 Value Pack Sort Gul Cyan Magenta
274 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Brother LC3211 Value Pack - sort/cyan/magenta/gul blækpatroner (4-pak)
-6%309 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Brother LC3211 Value Pack - sort/cyan/magenta/gul blækpatroner (4-pak) billede

Produktinformation

Brother LC3211 Value Pack - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - blækpatron - for Brother DCP-J572DW, DCP-J772DW, DCP-J774DW, MFC-J890DN, MFC-J890DW, MFC-J890DWNKøb LC3211VAL sampak og spar penge med originale blækaptroner fra Brother. Pakken indeholder sort, cyan, magenta og gul. Sørg for, at du ikke løber tør for blæk, når du har mest brug for det, og få flotte udskrifter fra første til sidste side.ForbrugsartiklerAfkast: Op til 200 siderAntal inkluderet: 4 pakkerFarve: SortgulcyanmagentaForbrugsmaterialetype: BlækpatronUdskriftsteknik: BlækprinterOplysninger om kompatibilitetKompatibel med: Brother DCP-J572DWDCP-J772DWDCP-J774DWMFC-J890DNMFC-J890DWMFC-J890DWN...

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Blækpatroner
Vægt: 0.16g
EAN: 4977766780148
Varenr.: 2140837
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother LC3211 Value Pack - sort/cyan/magenta/gul blækpatroner (4-pak)
-6%329 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother LC 3211 Value Pack Sort Gul Cyan Magenta
349 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Blæk Kit (bk/c/m/y) Lc-3211valdr - Dcp-j772dw/dcp-j774
494 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother LC3211 Value Pack - sort/cyan/magenta/gul blækpatroner (4-pak) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother LC3211 Value Pack - sort/cyan/magenta/gul blækpatroner (4-pak) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK265 kr304 krKøb
2CompuMail DK274 kr274 krKøb
3Boligcenter DK309 kr309 krKøb
4Vivas DK329 kr398 krKøb
5Ultrashop349 kr349 krKøb
6Dustin DK494 kr580,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother LC3211 Value Pack - sort/cyan/magenta/gul blækpatroner (4-pak)

PriceData har fulgt prisen på Brother LC3211 Value Pack - sort/cyan/magenta/gul blækpatroner (4-pak) i 130 dage. Laveste pris i perioden er 237 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 272 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 262 kr.

Den nuværende pris på 265 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Brother LC3211 Value Pack - sort/cyan/magenta/gul blækpatroner (4-pak). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Brother LC3211 Value Pack - sort/cyan/magenta/gul blækpatroner (4-pak) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026265 kr3 kr (1%)
3. maj 2026262 kr3 kr (1%)
2. maj 2026265 kr28 kr (12%)
30. apr. 2026237 kr28 kr (11%)
29. apr. 2026265 kr11 kr (4%)
28. apr. 2026254 kr11 kr (4%)
15. apr. 2026265 kr3 kr (1%)
14. apr. 2026262 kr3 kr (1%)
13. apr. 2026259 kr6 kr (2%)
10. apr. 2026265 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret