Gå til hovedindhold

Blækpatroner Brother LC3213 Value Pack - sort, cyan, magenta, gul - ca. 400 sider

BrotherTonere og inkjetpatronerEAN: 4977766780162
Pris fra 423 krtil 592,83 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 169,83 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 391 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Blækpatroner Brother LC3213 Value Pack - sort, cyan, magenta, gul - ca. 400 sider og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 423 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother LC 3213 Value Pack Sort Gul Cyan Magenta 400 sider
423 kr
Til butik
Brother LC 3213 Value Pack Sort Gul Cyan Magenta 400 sider billede

Produktinformation

Brother LC3213 Value Pack - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - blækpatron - for Brother DCP-J772DW, DCP-J774DW, MFC-J890DN, MFC-J890DW, MFC-J890DWN

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: LC3213VAL
EAN: 4977766780162
Varenr.: 993068540
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatroner Brother LC3213 Value Pack - sort, cyan, magenta, gul - ca. 400 sider
479 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother LC 3213 Value Pack Sort Gul Cyan Magenta 400 sider
499 kr
Til butik
Brother LC 3213 Value Pack Sort Gul Cyan Magenta 400 sider billede

Produktinformation

Brother LC 3213 Value Pack - Sort, Gul, Cyan, Magenta Optimer din printoplevelse med Brother LC 3213 Value Pack. Denne pakke indeholder fire blækpatroner - sort, gul, cyan og magenta - der hver giver op til 400 sider i høj kvalitet. Uanset om du printer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere & Forbrugsvarer
EAN: 4977766780162
Varenr.: 105742
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatroner Brother LC3213 Value Pack - sort, cyan, magenta, gul - ca. 400 sider
499 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Multipakke med blækpatroner – sort/cyan/magenta/gul
-14%569 kr
Før 659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brother blæk LC3213 Sampak
-15%592,83 kr
Før 699,01 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatroner Brother LC3213 Value Pack - sort, cyan, magenta, gul - ca. 400 sider koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatroner Brother LC3213 Value Pack - sort, cyan, magenta, gul - ca. 400 sider koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK423 kr423 krKøb
2Boligcenter DK479 kr479 krKøb
3Ultrashop499 kr499 krKøb
4Vivas DK499 kr568 krKøb
5Estore DK569 kr569 krKøb
6RedOffice Konpap592,83 kr592,83 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blækpatroner Brother LC3213 Value Pack - sort, cyan, magenta, gul - ca. 400 sider

PriceData har fulgt prisen på Blækpatroner Brother LC3213 Value Pack - sort, cyan, magenta, gul - ca. 400 sider i 180 dage. Laveste pris i perioden er 391 kr (registreret d. 15. marts 2026), højeste er 671,85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 408 kr.

Den nuværende pris på 423 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 15 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Blækpatroner Brother LC3213 Value Pack - sort, cyan, magenta, gul - ca. 400 sider. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Blækpatroner Brother LC3213 Value Pack - sort, cyan, magenta, gul - ca. 400 sider de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 2026423 kr27 kr (7%)
11. apr. 2026396 kr27 kr (6%)
10. apr. 2026423 kr28 kr (7%)
8. apr. 2026395 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026394 kr4 kr (1%)
31. mar. 2026398 kr2 kr (1%)
28. mar. 2026396 kr4 kr (1%)
26. mar. 2026392 kr6 kr (2%)
25. mar. 2026398 kr6 kr (2%)
20. mar. 2026392 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret