Gå til hovedindhold

Brother HL-L9310CDWT - Printer - farve - Duplex - laser - A4/Legal - 2400 x 600 dpi - op til 31 spm (mono) / op til 31 spm (farve) - kapacitet: 800 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, NFC

Pris fra 5.106,68 krtil 5.454 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 347,32 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brother HL-L9310CDWT - Printer - farve - Duplex - laser - A4/Legal - 2400 x 600 dpi - op til 31 spm (mono) / op til 31 spm (farve) - kapacitet: 800 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, NFC og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5106.68 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Laserprinter Brother Hl-l9310cdwt
5.106,68 kr
Til butik
Laserprinter Brother Hl-l9310cdwt billede

Produktinformation

Produktinfo: Mærke: Brother Model: HL-L9310CDWTZW2 Produkttype: HL-L9310CDWT Farvelaserprinter Forbindelse: Wi-Fi Udskriftshastighed: op til 30 sider/min (A4) Ekstra egenskab: Automatisk dobbeltsidet print Touchscreen Størrelse: 4,5 cm Papirkapacitet: 130...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Brother printere
Farve: Hvid
EAN: 4977766777056
Varenr.: 395804
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother HL-L9310CDWT - Printer - farve - Duplex - laser - A4/Legal - 2400 x 600 dpi - op til 31 spm (mono) / op til 31 spm (farve) - kapacitet: 800 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, NFC
5.255 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
HL-L9310CDWT coulor laser printer
5.416 kr
Til butik
HL-L9310CDWT coulor laser printer billede

Produktinformation

HL-L9300CDWTT professionel farvelaserprinter med Wi-Fi Denne udgave af printeren indeholder en ekstra papirskuffe På toppen af farvelaserprinter sortimentet finder du HL-L9300CDWTT, der er idéel til større og mere krævende kontorer. Den tilbyder både påli...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Farvelaserprintere
EAN: 4977766777056
Varenr.: BROHLL9310CDWT
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother HL-L9310CDWT Color Laser - Farve - Laser
5.454 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother HL-L9310CDWT - Printer - farve - Duplex - laser - A4/Legal - 2400 x 600 dpi - op til 31 spm (mono) / op til 31 spm (farve) - kapacitet: 800 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, NFC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother HL-L9310CDWT - Printer - farve - Duplex - laser - A4/Legal - 2400 x 600 dpi - op til 31 spm (mono) / op til 31 spm (farve) - kapacitet: 800 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, NFC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hertels Boresko5.106,68 kr5.106,68 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.255 kr5.454 krKøb
3Officely.dk5.416 kr5.416 krKøb
4Proshop DK5.454 kr5.454 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother HL-L9310CDWT - Printer - farve - Duplex - laser - A4/Legal - 2400 x 600 dpi - op til 31 spm (mono) / op til 31 spm (farve) - kapacitet: 800 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, NFC

PriceData har fulgt prisen på Brother HL-L9310CDWT - Printer - farve - Duplex - laser - A4/Legal - 2400 x 600 dpi - op til 31 spm (mono) / op til 31 spm (farve) - kapacitet: 800 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, NFC i 181 dage. Laveste pris i perioden er 4.976 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 6.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.109 kr.

Den nuværende pris på 5.106,68 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 32 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Brother HL-L9310CDWT - Printer - farve - Duplex - laser - A4/Legal - 2400 x 600 dpi - op til 31 spm (mono) / op til 31 spm (farve) - kapacitet: 800 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, NFC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Brother HL-L9310CDWT - Printer - farve - Duplex - laser - A4/Legal - 2400 x 600 dpi - op til 31 spm (mono) / op til 31 spm (farve) - kapacitet: 800 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, NFC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. apr. 20265.106,68 kr1.392,32 kr (21%)
18. apr. 20266.499 kr1.392,32 kr (27%)
17. apr. 20265.106,68 kr1.392,32 kr (21%)
16. apr. 20266.499 kr1.392,32 kr (27%)
14. feb. 20265.106,68 kr12,68 kr (0%)
13. feb. 20265.094 kr5 kr (0%)
12. feb. 20265.099 kr2 kr (0%)
9. feb. 20265.097 kr18 kr (0%)
8. feb. 20265.115 kr15 kr (0%)
7. feb. 20265.100 kr18 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret