Gå til hovedindhold

Brother HL-L9310CDW - Printer - farve - Duplex - laser - A4/Legal - 2400 x 600 dpi - op til 31 spm (mono) / op til 31 spm (farve) - kapacitet: 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, NFC

Pris fra 3.897 krtil 10.000 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 6.103 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.850 kr 5. maj

Sammenlign priser på Brother HL-L9310CDW - Printer - farve - Duplex - laser - A4/Legal - 2400 x 600 dpi - op til 31 spm (mono) / op til 31 spm (farve) - kapacitet: 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, NFC og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3897 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother HL-L9310CDW - Printer - farve - Duplex - laser - A4/Legal - 2400 x 600 dpi - op til 31 spm (mono) / op til 31 spm (farve) - kapacitet: 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, NFC
3.897 kr
Til butik
Brother HL-L9310CDW - Printer - farve - Duplex - laser - A4/Legal - 2400 x 600 dpi - op til 31 spm (mono) / op til 31 spm (farve) - kapacitet: 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, NFC billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Farvelaser printere
Farve: 1
Artikel nr.: HLL9310CDWZW1
EAN: 4977766774260
Varenr.: 3486531
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother HL-L9310CDW Laser
4.235 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother HL-L9310CDW Color Laser Printer - Farve - Laser
4.292 kr
Til butik
Brother HL-L9310CDW Color Laser Printer - Farve - Laser billede

Produktinformation

Farvelaserprinter leverer skarp tekst og levende farver ved op til 31 ppm med 2400 x 600 dpi opløsning, automatisk duplex, 300-arks kapacitet og alsidig tilslutning inklusive Gigabit LAN, Wi‑Fi og NFC. Designet til professionel kontoranvendelse, Brother color laser printer kombinerer højopløsningsudskrivning med store tonerudbytter og avanceret papirhåndtering. Udskriftshastighed: op til 31 ppm (A4, mono & farve) Opløsning: op til 2400 x 600 dpi Papirkapacitet: 300 ark (250-arks indføringsbakke + 50-arks universalbakke) Tilslutning: USB 2.0, Gigabit LAN, Wi‑Fi(n), USB host og NFC Første side ud: ca. 15 sekunder (mono og farve) Anbefalet månedligt volumen: op til 6000 sider Udstyret med en 800 MHz-processor, en 2,7" touchscreen og understøttelse af PostScript 3, PCL 6 og PDF 1.7, passer den til travle teams, der har brug for pålidelig farveudskrivning i mellemtungt volumen og har ENERGY STAR, Blue Angel og Nordic Swan certificeringer.

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printer
Artikel nr.: HLL9310CDWZW1
EAN: 4977766774260
Varenr.: 2589331
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Laserprinter Brother Hl-l9310cdw
4.475,31 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
HL-L9310CDW coulor laser printer
4.850 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Hl-l9310cdwt
6.249 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother HL-L9310CDW Farvelaser Printer
10.000 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother HL-L9310CDW - Printer - farve - Duplex - laser - A4/Legal - 2400 x 600 dpi - op til 31 spm (mono) / op til 31 spm (farve) - kapacitet: 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, NFC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother HL-L9310CDW - Printer - farve - Duplex - laser - A4/Legal - 2400 x 600 dpi - op til 31 spm (mono) / op til 31 spm (farve) - kapacitet: 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, NFC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.897 kr3.966 krKøb
2CompuMail DK4.235 kr4.235 krKøb
3Proshop DK4.292 kr4.292 krKøb
4Hertels Boresko4.475,31 kr4.475,31 krKøb
5Officely.dk4.850 kr4.850 krKøb
6Dustin DK6.249 kr6.747,75 krKøb
7Tonerland.dk10.000 kr10.000 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother HL-L9310CDW - Printer - farve - Duplex - laser - A4/Legal - 2400 x 600 dpi - op til 31 spm (mono) / op til 31 spm (farve) - kapacitet: 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, NFC

PriceData har fulgt prisen på Brother HL-L9310CDW - Printer - farve - Duplex - laser - A4/Legal - 2400 x 600 dpi - op til 31 spm (mono) / op til 31 spm (farve) - kapacitet: 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, NFC i 138 dage. Laveste pris i perioden er 3.850 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 4.337 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.975 kr.

Den nuværende pris på 3.897 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 61 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Brother HL-L9310CDW - Printer - farve - Duplex - laser - A4/Legal - 2400 x 600 dpi - op til 31 spm (mono) / op til 31 spm (farve) - kapacitet: 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, NFC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Brother HL-L9310CDW - Printer - farve - Duplex - laser - A4/Legal - 2400 x 600 dpi - op til 31 spm (mono) / op til 31 spm (farve) - kapacitet: 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, NFC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.897 kr4 kr (0%)
29. maj 20263.901 kr38 kr (1%)
28. maj 20263.939 kr70 kr (2%)
27. maj 20263.869 kr4 kr (0%)
26. maj 20263.873 kr4 kr (0%)
25. maj 20263.877 kr4 kr (0%)
23. maj 20263.881 kr4 kr (0%)
22. maj 20263.885 kr4 kr (0%)
21. maj 20263.889 kr396 kr (9%)
20. maj 20264.285 kr388 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret