Gå til hovedindhold

Brother HL-L5210DW - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 48 spm - kapacitet: 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), NFC

Pris fra 1.920 krtil 2.682,81 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 762,81 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.791 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Brother HL-L5210DW - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 48 spm - kapacitet: 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), NFC og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1920 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother HL-L5210DW - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 48 spm - kapacitet: 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), NFC
1.920 kr
Til butik
Brother HL-L5210DW - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 48 spm - kapacitet: 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), NFC billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Sort-hvid printere
Farve: 1
Artikel nr.: HLL5210DWRE1
EAN: 4977766815130
Varenr.: 20136478
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother HL-L5210DW Laser
1.975 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother HL-L5210DW Mono Laser Printer - Monokrom - Laser
2.027 kr
Til butik
Brother HL-L5210DW Mono Laser Printer - Monokrom - Laser billede

Produktinformation

Printer der leverer højhastigheds monokrom laseroutput med automatisk duplex, 1200 x 1200 dpi opløsning, op til 48 sider pr. minut og en papirkapacitet på 350 ark, samt USB, Gigabit LAN, Wi‑Fi og NFC-tilslutning. Brother monochrome laser printer er designet til arbejdsgrupper og leverer hurtig, professionel sort-hvid udskrivning med fleksibel papirhåndtering og bred tilslutning. Udskrivningshastighed: Op til 48 sider pr. minut (A4) Opløsning: 1200 x 1200 dpi Duplex: Automatisk to-sidet udskrivning Papirkapacitet: 350 ark (250-arks indføring + 100-arks multifunktionsbakke) Tilslutning: USB 2.0, Gigabit LAN, Wi‑Fi (n), NFC, AirPrint Forbrugsstoffer: Leveres med sort toner (op til 3.000 sider ISO) og tromle (op til 75.000 sider) Første udskrift: 6.7 sekunder til første side Bygget til virksomheders netværk understøtter den moderne sikkerhedsprotokoller, herunder WPA3 og Secure Print, og har et anbefalet månedligt volumen på op til 5.000 sider for at håndtere kontinuerligt kontorbrug.

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printer
Artikel nr.: HLL5210DWRE1
EAN: 4977766815130
Varenr.: 3225066
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother HL-L5210DW - Professionel trådløs A4 sort/hvid laserprinter
2.248 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Laserprinter Brother HL-L5210DW - S/H, A4, duplex, Wi?Fi
-4%2.299 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Laserprinter Brother HL-L5210DW - S/H, A4, duplex, Wi?Fi
-4%2.319 kr
Før 2.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Hl-l5210dw A4
2.349 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother HL-L5210DW Laser
2.679 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
HL-L5210DW Professional mono laser printer
2.682,81 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother HL-L5210DW - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 48 spm - kapacitet: 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), NFC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother HL-L5210DW - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 48 spm - kapacitet: 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), NFC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.920 kr1.989 krKøb
2CompuMail DK1.975 kr1.975 krKøb
3Proshop DK2.027 kr2.027 krKøb
4Teknikproffset DK2.248 kr2.327 krKøb
5Boligcenter DK2.299 kr2.299 krKøb
6Vivas DK2.319 kr2.369 krKøb
7Dustin DK2.349 kr2.435,25 krKøb
8Ultrashop2.679 kr2.679 krKøb
9Officely.dk2.682,81 kr2.682,81 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother HL-L5210DW - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 48 spm - kapacitet: 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), NFC

PriceData har fulgt prisen på Brother HL-L5210DW - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 48 spm - kapacitet: 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), NFC i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.784 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 2.014 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.873 kr.

Den nuværende pris på 1.920 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 86 prisændringer for Brother HL-L5210DW - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 48 spm - kapacitet: 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), NFC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 86 prisændringer for Brother HL-L5210DW - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 48 spm - kapacitet: 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), NFC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.920 kr33 kr (2%)
27. maj 20261.887 kr38 kr (2%)
26. maj 20261.925 kr4 kr (0%)
25. maj 20261.929 kr15 kr (1%)
24. maj 20261.944 kr44 kr (2%)
23. maj 20261.900 kr4 kr (0%)
22. maj 20261.904 kr11 kr (1%)
21. maj 20261.915 kr6 kr (0%)
19. maj 20261.921 kr4 kr (0%)
18. maj 20261.925 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret