Gå til hovedindhold

Brother HL-L3220CW - Printer - farve - LED - A4/Legal - 600 x 2400 dpi - op til 18 spm (mono) / op til 18 spm (farve) - kapacitet: 250 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n)

Pris fra 1.648 krtil 2.629 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 981 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brother HL-L3220CW - Printer - farve - LED - A4/Legal - 600 x 2400 dpi - op til 18 spm (mono) / op til 18 spm (farve) - kapacitet: 250 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1648 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother HL-L3220CW - Printer - farve - LED - A4/Legal - 600 x 2400 dpi - op til 18 spm (mono) / op til 18 spm (farve) - kapacitet: 250 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n)
1.648 kr
Til butik
Brother HL-L3220CW - Printer - farve - LED - A4/Legal - 600 x 2400 dpi - op til 18 spm (mono) / op til 18 spm (farve) - kapacitet: 250 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Farvelaser printere
Farve: 1
Artikel nr.: HLL3220CWRE1
EAN: 4977766823364
Varenr.: 10795620
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother HL-L3220CW - Color LED - A4/Legal - 18 ppm - Farve - LED
-11%1.649 kr
Før 1.845 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Brother HL-L3220CW - Color LED - A4/Legal - 18 ppm - Farve - LED billede

Produktinformation

Brother HL-L3220CW Printer tilbyder farve-LED-udskrift, understøttelse af A4/Legal, op til 18 ppm og 600 x 2400 dpi samt USB 2.0 og Wi‑Fi(n)-tilslutning. En pålidelig kontorløsning, Brother HL-L3220CW leverer stabil farveudskrift og enkel netværksadgang til dagligt arbejde. Udskrivningshastighed: Op til 18 ppm (S/H og farve) Maks. opløsning: 600 x 2400 dpi Tilslutning: USB 2.0, Wi‑Fi(n) Papirhåndtering: 250-arks indbakke, 1-arks manuel bakke Understøttede størrelser: A4 og Legal (216 x 356 mm) Velegnet til små teams, den kombinerer enkel tilslutning med konsekvent farveudskrift til daglige dokumenter.

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printer
Artikel nr.: HLL3220CWRE1
EAN: 4977766823364
Varenr.: 3214758
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother BROTHER HL-L3220CW COLOR WIRELESS LED PRINTER
1.855 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Hl-l3220cw A4
2.124 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
HL-L3220CW LED Color laser printer
2.162,5 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother BROTHER HL-L3220CW COLOR WIRELESS LED PRINTER
2.629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother HL-L3220CW - Printer - farve - LED - A4/Legal - 600 x 2400 dpi - op til 18 spm (mono) / op til 18 spm (farve) - kapacitet: 250 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother HL-L3220CW - Printer - farve - LED - A4/Legal - 600 x 2400 dpi - op til 18 spm (mono) / op til 18 spm (farve) - kapacitet: 250 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.648 kr1.717 krKøb
2Proshop DK1.649 kr1.649 krKøb
3CompuMail DK1.855 kr1.855 krKøb
4Dustin DK2.124 kr2.210,25 krKøb
5Officely.dk2.162,5 kr2.162,5 krKøb
6Ultrashop2.629 kr2.629 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother HL-L3220CW - Printer - farve - LED - A4/Legal - 600 x 2400 dpi - op til 18 spm (mono) / op til 18 spm (farve) - kapacitet: 250 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n)

PriceData har fulgt prisen på Brother HL-L3220CW - Printer - farve - LED - A4/Legal - 600 x 2400 dpi - op til 18 spm (mono) / op til 18 spm (farve) - kapacitet: 250 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) i 135 dage. Laveste pris i perioden er 1.499 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 1.771 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.598 kr.

Den nuværende pris på 1.648 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Brother HL-L3220CW - Printer - farve - LED - A4/Legal - 600 x 2400 dpi - op til 18 spm (mono) / op til 18 spm (farve) - kapacitet: 250 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Brother HL-L3220CW - Printer - farve - LED - A4/Legal - 600 x 2400 dpi - op til 18 spm (mono) / op til 18 spm (farve) - kapacitet: 250 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.648 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.649 kr122 kr (7%)
21. maj 20261.771 kr123 kr (7%)
10. mar. 20261.648 kr49 kr (3%)
3. mar. 20261.599 kr42 kr (3%)
2. mar. 20261.557 kr2 kr (0%)
28. feb. 20261.559 kr27 kr (2%)
27. feb. 20261.586 kr13 kr (1%)
25. feb. 20261.599 kr11 kr (1%)
24. feb. 20261.588 kr52 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret