Gå til hovedindhold

Brother DCP-T580DW alt-i-Tn Ink Tank-printer Multifunktion - Farve - Blæk

BrotherPrintere, kopimaskiner og faxmaskinerInk Tank økonomiskHjemmekontorEAN: 4977766841740

Brother DCP-T580DW er en økonomisk alt-i-én inkjet printer med Ink Tank system, Wi-Fi tilslutning og automatisk dobbeltsidet udskrivning. Læs mere

Pris fra 1.543,45 krtil 2.429 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 885,55 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.508,45 kr 30. maj

Sammenlign priser på Brother DCP-T580DW alt-i-Tn Ink Tank-printer Multifunktion - Farve - Blæk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1543.45 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother DCP-T580DW alt-i-én wireless A4 Color Ink Tank-printer
1.543,45 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Dcp-t580dw Tank A4 Mfp
1.599 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother DCP-T580DW Blækprinter
1.698 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother DCP-T580DW alt-i-Tn Ink Tank-printer Multifunktion - Farve - Blæk
1.748 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother Blækstråleskriver DCP-T580DWBrother
1.878 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brother printer DCP-T580DW
1.999 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækprinter med tank - Brother DCP-T580DW 3-i-1, kompakt
-4%2.199 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækprinter med tank - Brother DCP-T580DW 3-i-1, kompakt
-4%2.219 kr
Før 2.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother DCP-T580DW Blækprinter
2.429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother DCP-T580DW alt-i-Tn Ink Tank-printer Multifunktion - Farve - Blæk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother DCP-T580DW alt-i-Tn Ink Tank-printer Multifunktion - Farve - Blæk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.543,45 kr1.543,45 krKøb
2Dustin DK1.599 kr1.685,25 krKøb
3CompuMail DK1.698 kr1.698 krKøb
4Proshop DK1.748 kr1.748 krKøb
5Teknikproffset DK1.878 kr1.947 krKøb
6RedOffice Konpap1.999 kr1.999 krKøb
7Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
8Vivas DK2.219 kr2.298 krKøb
9Ultrashop2.429 kr2.429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Brother DCP-T580DW Alt-i-én Ink Tank printer

Brother

Brother DCP-T580DW er en økonomisk alt-i-én inkjet printer med Ink Tank system, Wi-Fi tilslutning og automatisk dobbeltsidet udskrivning.

• inkjet printer
• multifunktionsprinter
• ink tank printer
• blæktank printer
• alt-i-én printer
• printer med wifi
• Hjemmekontor
• Ink Tank økonomisk

Beskrivelse

Brother DCP-T580DW er en alsidig alt-i-én inkjet multifunktionsprinter, der kombinerer print, scan og kopi i én kompakt enhed. Med Ink Tank systemet får du ekstremt økonomisk udskrivning takket være påfyldelige blæktanke og høj kapacitets blækflasker. Printeren leverer skarp kvalitet med op til 1200 x 6000 DPI opløsning for både sort- og farveudskrivning, samt op til 16 ppm i sort/hvid og 9 ppm i farve. Den automatiske dupleksfunktion sparer papir og tid, mens LCD-skærmen gør betjening enkel. Wi-Fi tilslutning understøtter trådløs udskrivning fra computer og mobile enheder via Apple AirPrint og Brother Mobile Connect. Med en 150-arks papirkapacitet og understøttelse af forskellige medietyper fra A4 til fotopapir, er denne printer ideel til hjemmekontoret, mindre virksomheder eller familier med høje udskrivningsbehov.

Specifikationer

vægt:6.5 kg
hukommelse:128 MB
skærmtype:LCD display
dimensioner:39 x 34.3 x 14.85 cm
støjniveau:56 dB
konnektivitet:Wi-Fi (802.11n), USB 2.0
luftfugtighed:20-80%
papirkapacitet:150 ark
driftstemperatur:10-35°C
automatisk_dupleks:Ja
blækkapacitet_sort:7500 sider
strømforbrug_drift:16W
blækkapacitet_farve:5000 sider
strømforbrug_standby:2.5W
udskrivningsteknologi:Inkjet blæk
understøttede_formater:A4, Legal, A5, A6, fotopapir
maksimal_opløsning_kopi:1200 x 1800 dpi
maksimal_opløsning_scan:1200 x 2400 dpi
maksimal_opløsning_print:1200 x 6000 dpi
udskrivningshastighed_sort:16 ppm
udskrivningshastighed_farve:9 ppm

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvad er fordelene ved Ink Tank systemet?

Ink Tank systemet giver meget lavere udskrivningsomkostninger med påfyldelige blæktanke og høj kapacitets blækflasker - inkluderet blæk kan udskrive 7500 sider sort og 5000 sider farve.

Kan printeren udskrive trådløst?

Ja, printeren har Wi-Fi (802.11n) og understøtter Apple AirPrint og Brother Mobile Connect, så du kan udskrive trådløst fra computer og mobile enheder.

Hvilke funktioner har printeren?

DCP-T580DW er en alt-i-én printer med print, scan og kopi funktioner, automatisk dobbeltsidet udskrivning, LCD skærm og understøtter forskellige papirtyper fra A4 til fotopapir.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother DCP-T580DW alt-i-Tn Ink Tank-printer Multifunktion - Farve - Blæk

PriceData har fulgt prisen på Brother DCP-T580DW alt-i-Tn Ink Tank-printer Multifunktion - Farve - Blæk i 168 dage. Laveste pris i perioden er 1.508,45 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.562 kr.

Den nuværende pris på 1.543,45 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Brother DCP-T580DW alt-i-Tn Ink Tank-printer Multifunktion - Farve - Blæk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Brother DCP-T580DW alt-i-Tn Ink Tank-printer Multifunktion - Farve - Blæk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.543,45 kr35 kr (2%)
30. maj 20261.508,45 kr35 kr (2%)
27. maj 20261.543,45 kr55,55 kr (3%)
12. mar. 20261.599 kr56 kr (4%)
26. feb. 20261.543 kr48 kr (3%)
11. feb. 20261.591 kr48 kr (3%)
7. feb. 20261.543 kr48 kr (3%)
10. jan. 20261.591 kr8 kr (1%)
17. dec. 20251.599 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret