Gå til hovedindhold

Brother DCP-L5510DW - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4/Legal (medie) - op til 48 spm (kopiering) - op til 48 spm (udskriver) - 250 ark - NFC, USB 2.0, USB 2.0 vært, Gigabit LAN, Wi-Fi(n)

Pris fra 3.071 krtil 4.319 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.248 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.622 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Brother DCP-L5510DW - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4/Legal (medie) - op til 48 spm (kopiering) - op til 48 spm (udskriver) - 250 ark - NFC, USB 2.0, USB 2.0 vært, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3071 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother DCP-L5510DW Laser
3.071 kr
Til butik
Brother DCP-L5510DW Laser billede

Produktinformation

Brother DCP-L5510DW - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4/Legal (medie) - op til 48 spm (kopiering) - op til 48 spm (udskriver) - 250 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), NFC, USB 2.0 vært

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: DCPL5510DWRE1
EAN: 4977766824552
Varenr.: 1001584451
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother DCP-L5510DW - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4/Legal (medie) - op til 48 spm (kopiering) - op til 48 spm (udskriver) - 250 ark - NFC, USB 2.0, USB 2.0 vært, Gigabit LAN, Wi-Fi(n)
3.082 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother DCP-L5510DW Mono Laser All in One Multifunktion - Monokrom - Laser
3.151 kr
Til butik
Brother DCP-L5510DW Mono Laser All in One Multifunktion - Monokrom - Laser billede

Produktinformation

Multifunktionel printer, der leverer monokrom laserudskrift, scanning og kopiering med op til 48 spm samt 250-siders indføringskapacitet og kablet og trådløs tilslutning. Dette alt-i-et er rettet mod små kontorer og kombinerer hurtig mono-ydelse med en 50-siders automatisk dokumentføder og understøttelse af A4- og Legal-medier. Udskriftshastighed: op til 48 spm (A4) Udskriftsopløsning: op til 1200 x 1200 dpi Scanning: 1200 x 1200 dpi CIS-scanner med 50-siders ADF Papirhåndtering: 250-siders kassette, 100-siders bypass og 150-siders output Tilslutning: USB 2.0, USB host, Gigabit LAN, Wi-Fi (n), NFC og AirPrint Kontorfunktioner: automatisk duplex, scan-to-email/FTP/SharePoint og sikre udskriftsmuligheder Designet til pålidelig daglig brug med en anbefalet månedlig volumen på 5.000 sider, korte tider til første udskrift og omfattende netværkssikkerhed for at understøtte travle arbejdsgange.

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printer
Artikel nr.: DCPL5510DWRE1
EAN: 4977766824552
Varenr.: 3228241
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Dcp-l5510dw A4 Mfp
3.270 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brother DCP-L5510DW printer
3.498,75 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
DCP-L5510DW Professional 3iO mono laser printer
3.673,44 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother DCP-L5510DW Laser
3.913 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother DCP-L5510DW Laser
4.319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother DCP-L5510DW - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4/Legal (medie) - op til 48 spm (kopiering) - op til 48 spm (udskriver) - 250 ark - NFC, USB 2.0, USB 2.0 vært, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother DCP-L5510DW - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4/Legal (medie) - op til 48 spm (kopiering) - op til 48 spm (udskriver) - 250 ark - NFC, USB 2.0, USB 2.0 vært, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.071 kr3.071 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.082 kr3.151 krKøb
3Proshop DK3.151 kr3.151 krKøb
4Dustin DK3.270 kr3.356,25 krKøb
5RedOffice Konpap3.498,75 kr3.498,75 krKøb
6Officely.dk3.673,44 kr3.673,44 krKøb
7Teknikproffset DK3.913 kr4.062 krKøb
8Ultrashop4.319 kr4.319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother DCP-L5510DW - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4/Legal (medie) - op til 48 spm (kopiering) - op til 48 spm (udskriver) - 250 ark - NFC, USB 2.0, USB 2.0 vært, Gigabit LAN, Wi-Fi(n)

PriceData har fulgt prisen på Brother DCP-L5510DW - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4/Legal (medie) - op til 48 spm (kopiering) - op til 48 spm (udskriver) - 250 ark - NFC, USB 2.0, USB 2.0 vært, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) i 158 dage. Laveste pris i perioden er 2.444 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 3.071 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.695 kr.

Den nuværende pris på 3.071 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Brother DCP-L5510DW - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4/Legal (medie) - op til 48 spm (kopiering) - op til 48 spm (udskriver) - 250 ark - NFC, USB 2.0, USB 2.0 vært, Gigabit LAN, Wi-Fi(n). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Brother DCP-L5510DW - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4/Legal (medie) - op til 48 spm (kopiering) - op til 48 spm (udskriver) - 250 ark - NFC, USB 2.0, USB 2.0 vært, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.071 kr4 kr (0%)
27. maj 20263.067 kr40 kr (1%)
23. maj 20263.027 kr69 kr (2%)
20. maj 20262.958 kr154 kr (5%)
14. maj 20262.804 kr134 kr (5%)
28. apr. 20262.938 kr48 kr (2%)
27. apr. 20262.986 kr1 kr (0%)
26. apr. 20262.987 kr23 kr (1%)
25. apr. 20262.964 kr35 kr (1%)
24. apr. 20262.929 kr125 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret