Gå til hovedindhold

Brother DCP-J1460DW - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4/Legal (medie) - 150 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n)

Pris fra 1.083 krtil 1.329 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 246 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brother DCP-J1460DW - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4/Legal (medie) - 150 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1083 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother DCP-J1460DW Blækprinter
1.083 kr
Til butik
Brother DCP-J1460DW Blækprinter billede

Produktinformation

Brother DCP-J1460DW - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4/Legal (medie) - 150 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n)

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: DCPJ1460DWRE1
EAN: 4977766841917
Varenr.: 1003453134
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother DCP-J1460DW - multifunction printer - colour Multifunktion - Farve - Blæk
1.152 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother DCP-J1460DW - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4/Legal (medie) - 150 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n)
1.211 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Multifunktionsprinter Brother DCP-J1460DW - farve inkjet, Wi‑Fi, A4
-5%1.249 kr
Før 1.309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Multifunktionsprinter Brother DCP-J1460DW - farve inkjet, Wi‑Fi, A4
-5%1.269 kr
Før 1.329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother DCP-J1460DW Blækprinter
1.329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother DCP-J1460DW - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4/Legal (medie) - 150 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother DCP-J1460DW - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4/Legal (medie) - 150 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.083 kr1.083 krKøb
2Proshop DK1.152 kr1.152 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.211 kr1.211 krKøb
4Boligcenter DK1.249 kr1.249 krKøb
5Vivas DK1.269 kr1.338 krKøb
6Ultrashop1.329 kr1.329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother DCP-J1460DW - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4/Legal (medie) - 150 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n)

PriceData har fulgt prisen på Brother DCP-J1460DW - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4/Legal (medie) - 150 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) i 149 dage. Laveste pris i perioden er 1.083 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 1.311 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.142 kr.

Den nuværende pris på 1.083 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Brother DCP-J1460DW - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4/Legal (medie) - 150 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Brother DCP-J1460DW - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4/Legal (medie) - 150 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.083 kr69 kr (6%)
1. jun. 20261.152 kr69 kr (6%)
16. mar. 20261.083 kr228 kr (17%)
15. mar. 20261.311 kr228 kr (21%)
6. jan. 20261.083 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret