Gå til hovedindhold

Brother CZ-1005 Fortløbende mærkater (5 cm x 5 m) 1rulle(r)

BrotherAdresseetiketterZINK-teknologiKontor og organiseringEAN: 4977766779319

Brother CZ-1005 labelrulle 50mm x 5m til Brother VC-500W. Vandafvisende lamineret tape i fuld farve med ZINK-teknologi til professionelle etiketter. Læs mere

Pris fra 262 krtil 550,48 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 288,48 kr (52% besparelse)

Sammenlign priser på Brother CZ-1005 Fortløbende mærkater (5 cm x 5 m) 1rulle(r) og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 262 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Brother Tape CZ1005
262 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Labeltape Brother 50mm til Brother VC500W
272 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother CZ-1005 - continuous label - 1 roll(s)
272 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother CZ-1005 Fortløbende mærkater (5 cm x 5 m) 1rulle(r)
290 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother CZ1005 50mm. - Endeløs Label 5 m. Original
299 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CZ-1005 Fortløbende mærkater (5cm x 5m) 1 rulle
299 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother CZ-1005 etikett-tejp Vit på grön
341 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother CZ-1005 Fortløbende mærkater (5 cm x 5 m) 1rulle(r)
369 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Etikette/farvebånd 50mm Cz-1005 - Vc-500w
374 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Labeltape Brother hvid 50mmx5m, CZ-1005
436,25 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother Tape Cz-1005 50 mm x 5 Meter
485,94 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brother CZ-1005 - Rulle (5 cm x 5 m
550,48 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother CZ-1005 Fortløbende mærkater (5 cm x 5 m) 1rulle(r) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother CZ-1005 Fortløbende mærkater (5 cm x 5 m) 1rulle(r) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK262 kr262 krKøb
2CS MEGASTORE DK272 kr311 krKøb
3Proshop DK272 kr311 krKøb
4CompuMail DK290 kr290 krKøb
5Tonerland.dk299 kr299 krKøb
6EL-GROSSISTEN299 kr299 krKøb
7Teknikproffset DK341 kr390 krKøb
8Ultrashop369 kr369 krKøb
9Dustin DK374 kr460,25 krKøb
10Nova Nordic A/S436,25 kr436,25 krKøb
11Hertels Boresko485,94 kr485,94 krKøb
12RedOffice Konpap550,48 kr550,48 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Brother CZ-1005 labelrulle 50mm x 5m hvid

Brother

Brother CZ-1005 labelrulle 50mm x 5m til Brother VC-500W. Vandafvisende lamineret tape i fuld farve med ZINK-teknologi til professionelle etiketter.

• brother labelrulle
• cz-1005
• brother tape
• labelprinter tape
• brother vc-500w tape
• etiketrulle
• mærkater
• brother etiketter
• 50mm tape
• labelprinter rulle
• Kontor og organisering
• ZINK-teknologi

Beskrivelse

Brother CZ-1005 er en 50mm bred labelrulle på 5 meter til Brother VC-500W labelprinter. Denne laminerede etiketrulle giver mulighed for at skabe professionelle etiketter i fuld farve uden brug af blæk takket være ZINK Zero-Ink teknologien. Rullen har en hvid overflade, der er vandafvisende og holdbar til daglig brug. Perfekt til mærkning af mapper, hylder, kasser og personlige ejendele både på kontoret og i hjemmet. Den fleksible længde gør det muligt at tilpasse etiketternes størrelse efter behov.

Specifikationer

form:Rektangulær
type:Fortløbende mærkater
farve:Hvid
vægt:0.13 kg
bredde:50 mm
længde:5 m
materiale:Papir med laminering
medietype:Continuous label
teknologi:ZINK Zero-Ink
egenskaber:Vandafvisende
antal_ruller:1 rulle
kompatibilitet:Brother VC-500W

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er labelrullen vandafvisende?

Ja, Brother CZ-1005 har en lamineret, vandafvisende overflade som holder til daglig brug og beskytter mod fugt.

Skal jeg bruge blæk til denne labelrulle?

Nej, Brother CZ-1005 bruger ZINK Zero-Ink teknologi, så du kan printe labels i fuld farve uden brug af blæk.

Kan jeg lave etiketter i forskellige længder?

Ja, da det er en fortløbende rulle på 5 meter, kan du selv bestemme længden på dine etiketter efter behov.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother CZ-1005 Fortløbende mærkater (5 cm x 5 m) 1rulle(r)

PriceData har fulgt prisen på Brother CZ-1005 Fortløbende mærkater (5 cm x 5 m) 1rulle(r) i 152 dage. Laveste pris i perioden er 262 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 278 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 269 kr.

Den nuværende pris på 262 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Brother CZ-1005 Fortløbende mærkater (5 cm x 5 m) 1rulle(r). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Brother CZ-1005 Fortløbende mærkater (5 cm x 5 m) 1rulle(r) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. feb. 2026262 kr16 kr (6%)
18. feb. 2026278 kr16 kr (6%)
6. feb. 2026262 kr16 kr (6%)
5. feb. 2026278 kr16 kr (6%)
24. jan. 2026262 kr16 kr (6%)
22. jan. 2026278 kr16 kr (6%)
19. jan. 2026262 kr16 kr (6%)
17. jan. 2026278 kr16 kr (6%)
8. jan. 2026262 kr11 kr (4%)
7. jan. 2026273 kr11 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret