Gå til hovedindhold

Brother CZ-1004 - continuous labels - 1 roll(s) - Roll (2.54 cm x 5 m)

BrotherAdresseetiketterZINK Zero-Ink teknologiKontor og hjemmeorganiseringEAN: 4977766779302

Brother CZ-1004 continuous label tape til VC-500W printer. 25mm bred og 5m lang med ZINK Zero-Ink teknologi til farvet print uden blæk. Læs mere

Pris fra 195 krtil 428,23 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 233,23 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 9. maj

Sammenlign priser på Brother CZ-1004 - continuous labels - 1 roll(s) - Roll (2.54 cm x 5 m) og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 195 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Brother Tape CZ1004
195 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother CZ1004 25mm. - Endeløs Label 5 m. Original
199 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Labeltape Brother 25mm x 5m
208 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother CZ-1004 - continuous labels - 1 roll(s) - Roll (2.54 cm x 5 m)
208 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother CZ-1004 Fortløbende mærkater (2,54 cm x 5 m) 1rulle(r)
227 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CZ-1004 Fortløbende mærkater (2,54 cm x 5 m) 1rulle
249 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother CZ-1004 Fortløbende mærkater (2,54 cm x 5 m) 1rulle(r)
289 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother CZ-1004 etikett-tejp Vit
292 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Labeltape Brother hvid 25mmx5m, CZ-1004
298,75 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Etikette/farvebånd 25mm Cz-1004 - Vc-500w
299 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Brother CZ-1004 tape white 25mm x 5m
347,5 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother Tape Cz-1004 25 mm x 5 Meter
418,44 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brother CZ-1004 - Rulle (2,5 cm x 5 m
428,23 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother CZ-1004 - continuous labels - 1 roll(s) - Roll (2.54 cm x 5 m) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother CZ-1004 - continuous labels - 1 roll(s) - Roll (2.54 cm x 5 m) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK195 kr195 krKøb
2Tonerland.dk199 kr199 krKøb
3CS MEGASTORE DK208 kr247 krKøb
4Proshop DK208 kr247 krKøb
5CompuMail DK227 kr227 krKøb
6EL-GROSSISTEN249 kr249 krKøb
7Ultrashop289 kr289 krKøb
8Teknikproffset DK292 kr341 krKøb
9Nova Nordic A/S298,75 kr298,75 krKøb
10Dustin DK299 kr385,25 krKøb
11HUMA.dk347,5 kr347,5 krKøb
12Hertels Boresko418,44 kr418,44 krKøb
13RedOffice Konpap428,23 kr428,23 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Brother CZ-1004 etikettape

Brother

Brother CZ-1004 continuous label tape til VC-500W printer. 25mm bred og 5m lang med ZINK Zero-Ink teknologi til farvet print uden blæk.

• etikettape
• labeltape
• printer tape
• brother tape
• mærkater
• labels
• etiketter
• zink tape
• vc500w tape
• Kontor og hjemmeorganisering
• ZINK Zero-Ink teknologi

Beskrivelse

Brother CZ-1004 er en continuous label tape designet til Brother VC-500W printeren. Tapen er 25mm bred og 5 meter lang, hvilket giver fleksibilitet til at printe labels i præcis den længde du behøver. Bruger avanceret ZINK Zero-Ink teknologi der producerer labels i fuld farve uden brug af blæk eller toner. Perfekt til organisering af kontor, hjem eller lager med professionelle, tydelige etiketter på hvid baggrund. Den kontinuerlige rulle gør det muligt at skabe tilpassede labels til mapper, kasser, hylder og personlige ejendele. Kompatibel kun med Brother VC-500W printer og leverer ensartede, holdbare resultater til alle dine mærkningsbehov.

Specifikationer

farve:Hvid baggrund
vægt:140 g
bredde:25 mm
format:Kontinuerlig rulle
længde:5 m
teknologi:ZINK Zero-Ink
kompatibilitet:Brother VC-500W

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilken printer passer denne tape til?

Brother CZ-1004 er designet specifikt til Brother VC-500W printeren og er kun kompatibel med denne model.

Hvordan virker ZINK teknologien?

ZINK Zero-Ink teknologi printer i fuld farve uden brug af blæk eller toner. Farven aktiveres direkte i papiret under printprocessen.

Hvor mange etiketter kan jeg få ud af en rulle?

Da det er en kontinuerlig rulle på 5 meter, afhænger antallet af etiketter af den ønskede længde. Du kan skære præcis den længde du har brug for.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother CZ-1004 - continuous labels - 1 roll(s) - Roll (2.54 cm x 5 m)

PriceData har fulgt prisen på Brother CZ-1004 - continuous labels - 1 roll(s) - Roll (2.54 cm x 5 m) i 150 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 192 kr.

Den nuværende pris på 195 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 51% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Brother CZ-1004 - continuous labels - 1 roll(s) - Roll (2.54 cm x 5 m). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Brother CZ-1004 - continuous labels - 1 roll(s) - Roll (2.54 cm x 5 m) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026195 kr66 kr (51%)
9. maj 2026129 kr66 kr (34%)
19. feb. 2026195 kr4 kr (2%)
18. feb. 2026199 kr4 kr (2%)
6. feb. 2026195 kr4 kr (2%)
5. feb. 2026199 kr4 kr (2%)
24. jan. 2026195 kr4 kr (2%)
22. jan. 2026199 kr4 kr (2%)
19. jan. 2026195 kr4 kr (2%)
17. jan. 2026199 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret