Gå til hovedindhold

Broen Ballofix Kuglehane Muffe/Nippel forkromet 1/2' med blåt håndtag

BroenSanitetEAN: 5708537298871
Pris fra 78 krtil 119 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 71,23 kr 10. maj

Sammenlign priser på Broen Ballofix Kuglehane Muffe/Nippel forkromet 1/2' med blåt håndtag og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 78 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen Kuglehane m.n forkr. 1/2 - med blåt håndtag
78 kr
Til butik
Broen Kuglehane m.n forkr. 1/2 - med blåt håndtag billede

Produktspecifikationer

Mærke: BROEN
Kategori: Kuglehaner
Farve: 1
Artikel nr.: 43545BL-231002
EAN: 5708537298871
Varenr.: 1784584
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen Ballofix muffe/nippel 1/2" blåt greb
78 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ballofix kuglehane 1/2" muffe/nippel m/blå greb
85 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ballofix kuglehane med blåt greb muffe/nippel 1/2"
85 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" Kuglehane med blåt greb muffe/nippel
95,3 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Broen Kuglehane m.n forkr. 1/2 med blåt håndtag
98 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Broen Ballofix Kuglehane Muffe/Nippel forkromet 1/2' med blåt håndtag
104,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Broen Ballofix kuglehane 1/2''. Muffe-nippel. Med blåt håndtag. Krom
116,25 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ballofix 1/2" muffe/nippel blå håndtag
118,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Broen Ballofix kuglehane 1/2", blåt håndtag
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Broen Ballofix Kuglehane Muffe/Nippel forkromet 1/2' med blåt håndtag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Broen Ballofix Kuglehane Muffe/Nippel forkromet 1/2' med blåt håndtag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK78 kr117 krKøb
2Proshop DK78 kr117 krKøb
3BilligVVS DK85 kr85 krKøb
4LavprisVVS85 kr85 krKøb
5EL-GROSSISTEN95,3 kr95,3 krKøb
6Elvvs.dk98 kr98 krKøb
7VVS.dk104,75 kr104,75 krKøb
8vvsfittings.dk116,25 kr116,25 krKøb
9MaintainIt118,75 kr118,75 krKøb
10CompletVVS119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Broen Ballofix Kuglehane Muffe/Nippel forkromet 1/2' med blåt håndtag

PriceData har fulgt prisen på Broen Ballofix Kuglehane Muffe/Nippel forkromet 1/2' med blåt håndtag i 166 dage. Laveste pris i perioden er 71,23 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 78 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 78 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Broen Ballofix Kuglehane Muffe/Nippel forkromet 1/2' med blåt håndtag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Broen Ballofix Kuglehane Muffe/Nippel forkromet 1/2' med blåt håndtag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202678 kr3 kr (4%)
30. maj 202675 kr1 kr (1%)
29. maj 202676 kr1 kr (1%)
17. maj 202675 kr3,77 kr (5%)
10. maj 202671,23 kr4,77 kr (6%)
9. maj 202676 kr1 kr (1%)
6. maj 202675 kr1 kr (1%)
5. maj 202676 kr1 kr (1%)
30. apr. 202675 kr1 kr (1%)
18. apr. 202676 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret