Gå til hovedindhold

Broen Ballofix kuglehane 1/2´´. Muffe-nippel. Med håndtag Krom

BroenSanitetEAN: 5708537286793
Pris fra 67 krtil 91,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 24,25 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 64,75 kr 9. maj

Sammenlign priser på Broen Ballofix kuglehane 1/2´´. Muffe-nippel. Med håndtag Krom og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ballofix kuglehane med greb 1/2"
67 kr
Til butik
Ballofix kuglehane med greb 1/2" billede

Produktinformation

Ballofix kuglehane med greb og muffe/nippel 1/2" i afzinkningsbestandig messing. Anvendelsesområde:Medie: VandTemperatur: +110 CTryk: Max. 16 bar

Produktspecifikationer

Mærke: Broen
Kategori: Rør & fittings
EAN: 5708537286793
Varenr.: 743522304
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
1/2 Kuglehane Ballofix med greb muffe/nippel
71,51 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Broen Ballofix kuglehane 1/2"
72 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen Ballofix med håndtag muffe/nippel 1/2"
74 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ballofix kuglehane 1/2" muffe/nippel
75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Broen Ballofix kuglehane 1/2´´. Muffe-nippel. Med håndtag Krom
76 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BALLOFIX 1/2" MUFFE/NIPPEL MED GREB KROM
77,53 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Broen 1/2 Kuglehane Ballofix med greb muffe/nippel
86,75 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ballofix 1/2" muffe/nippel med greb krom
91,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Broen Ballofix kuglehane 1/2´´. Muffe-nippel. Med håndtag Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Broen Ballofix kuglehane 1/2´´. Muffe-nippel. Med håndtag Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS67 kr67 krKøb
2CS MEGASTORE DK71,51 kr110,51 krKøb
3CompletVVS72 kr72 krKøb
4Proshop DK74 kr113 krKøb
5BilligVVS DK75 kr75 krKøb
6Elvvs.dk76 kr76 krKøb
7EL-GROSSISTEN77,53 kr77,53 krKøb
8VVS.dk86,75 kr86,75 krKøb
9MaintainIt91,25 kr91,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Broen Ballofix kuglehane 1/2´´. Muffe-nippel. Med håndtag Krom

PriceData har fulgt prisen på Broen Ballofix kuglehane 1/2´´. Muffe-nippel. Med håndtag Krom i 154 dage. Laveste pris i perioden er 64,75 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 67 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Broen Ballofix kuglehane 1/2´´. Muffe-nippel. Med håndtag Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Broen Ballofix kuglehane 1/2´´. Muffe-nippel. Med håndtag Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202667 kr1 kr (2%)
22. maj 202666 kr1,25 kr (2%)
9. maj 202664,75 kr3,25 kr (5%)
2. apr. 202668 kr1 kr (1%)
30. mar. 202667 kr2 kr (3%)
4. feb. 202669 kr1 kr (1%)
15. jan. 202668 kr1 kr (1%)
6. jan. 202667 kr1 kr (1%)
31. dec. 202568 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret