Gå til hovedindhold

Braun - Skægtrimmer Series 5, +4 Stylingredskaber, Bt5520 - Sort

BraunPersonlig plejeEAN: 7500435244992
Pris fra 334 krtil 629 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 295 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Braun - Skægtrimmer Series 5, +4 Stylingredskaber, Bt5520 - Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 334 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun BeardTrimmer 9 BT5520, Vaskbar, Batteri, Sort
334 kr
Til butik
Braun BeardTrimmer 9 BT5520, Vaskbar, Batteri, Sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Skægtrimmer
Farve: 2
Artikel nr.: BT5520
EAN: 7500435244992
Varenr.: 24516691
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Skægtrimmer Styler BT 5520 - Black Matt
431 kr
Til butik
Braun Skægtrimmer Styler BT 5520 - Black Matt billede

Produktinformation

- Avanceret styling og kontrolleret præcision: Brauns skægtrimmer, serie 5, giver fejlfri kontrol lige ved hånden - Fantastiske resultater med hvert strøg: Det ultraskarpe blad hjælper dig med at fange selv de vanskeligste hår og trimme dit skæg ensartet og effektivt - Slut med fejl: Bevar fuld kontrol under hver trimning takket være PrecisionLock og PrecisionWheel med 40 længdeindstillinger i 0,5 mm trin - Stylingredskaber af høj kvalitet: Trim, lav kanter og detaljer med stylingredskaber, der er designet til at opnå perfekte linjer og ensartede finishes - Skabt til at holde: 100 % vandtæt trimmer til mænd med langtidsholdbart Li-Ion-batteri og op til 120 min. ledningsfri brug Braun Skægtrimmer Series 5, designet til kontrolleret præcision, der opgraderer din groomingrutine. Perfekt i hvert strøg med det ultraskarpe blad, der giver et ensartet trimmet skæg hver gang. Slut med fejl med PrecisionLock, og få perfekt kontrol over din stil med 40 længdeindstillinger i 0,5 mm trin. Denne førsteklasses trimmer giver dig mulighed for at trimme, lave kanter og detaljer med de bedste redskaber, så du opnår perfekte linjer, fades og finishes. Bygget til at holde, vandtæt, med opladningsholder og op til 120 min. Li-Ion-batteri.

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Haartrimmer
Artikel nr.: 7500435244992
EAN: 7500435244992
Varenr.: 3342120
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun Series 5 BT5520 Trimmer Sort
489 kr
Til butik
Braun Series 5 BT5520 Trimmer Sort billede

Produktinformation

Braun Series 5 BT5520 Trimmer - Sort Oplev præcision og kontrol med Braun Series 5 BT5520 Trimmer, designet til den moderne mand. Denne stilfulde trimmer i sort er det ideelle værktøj til at forme dit skæg og hår med lethed. Den har et innovativt skæresys...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Personlig Pleje
EAN: 7500435244992
Varenr.: 125084
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Braun Skægtrimmer Series 5, +4 stylingværktøjer, BT5520 - Sort
490 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Braun Trimmer Series 5 BT5520 Trimmer For Men
525 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun - Skægtrimmer Series 5, +4 Stylingredskaber, Bt5520 - Sort
569,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Skægtrimmer med 4 tilbehør, 40 længdeindstillinger
-14%629 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun - Skægtrimmer Series 5, +4 Stylingredskaber, Bt5520 - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun - Skægtrimmer Series 5, +4 Stylingredskaber, Bt5520 - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK334 kr373 krKøb
2Proshop DK431 kr470 krKøb
3Ultrashop489 kr489 krKøb
4Teknikproffset DK490 kr539 krKøb
5Lyko DK525 kr525 krKøb
6Gucca.dk569,95 kr569,95 krKøb
7Estore DK629 kr629 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun - Skægtrimmer Series 5, +4 Stylingredskaber, Bt5520 - Sort

PriceData har fulgt prisen på Braun - Skægtrimmer Series 5, +4 Stylingredskaber, Bt5520 - Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 334 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 431 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 401 kr.

Den nuværende pris på 334 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Braun - Skægtrimmer Series 5, +4 Stylingredskaber, Bt5520 - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Braun - Skægtrimmer Series 5, +4 Stylingredskaber, Bt5520 - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026334 kr30 kr (8%)
29. maj 2026364 kr4 kr (1%)
28. maj 2026368 kr4 kr (1%)
25. maj 2026364 kr67 kr (16%)
23. maj 2026431 kr67 kr (18%)
21. maj 2026364 kr67 kr (16%)
18. maj 2026431 kr27 kr (7%)
17. maj 2026404 kr4 kr (1%)
16. maj 2026408 kr4 kr (1%)
15. maj 2026412 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret