Gå til hovedindhold

BRAUN Braun Thermoscan Linsefilter LF 40 4022167400062 Modsvarer: N/A

BraunHjem og haveEAN: 4022167400062
Pris fra 28 krtil 99,95 kr
15 forhandlere

Prisforskel: 71,95 kr (72% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 27 kr 22. maj

Sammenlign priser på BRAUN Braun Thermoscan Linsefilter LF 40 4022167400062 Modsvarer: N/A og køb billigst

15 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28 kr. 15 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun Termometer linser filter
28 kr
Til butik
Braun Termometer linser filter billede

Produktinformation

Braun LF40 - Termometer linser filter - til termometer (pakke med 40) - for Braun ThermoScan IRT 4020; ThermoScan ExacTemp IRT 4020

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: 400062
EAN: 4022167400062
Varenr.: 990908740
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Termometer Lens Filter 40 for Thermometer
28 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun Termometer linser filter
39 kr
Til butik
Braun Termometer linser filter billede

Produktinformation

Braun Termometer Linsefilter Oplev den optimale præcision og hygiejne med Braun Termometer Linsefilter, varenummer 4022167400062. Dette praktiske tilbehør er designet til at sikre en ren og sikker måling, når du bruger dit Braun termometer. Linsefilteret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: skal sorteres
EAN: 4022167400062
Varenr.: 39891
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Øretermometer-linsefiltre Braun ThermoScan LF40 - 40 stk.
39 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Braun Thermoscan Linsskydd LF 40
-63%44 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun LF40 - Termometer linser filter pakke - til termometer
58,61 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
59 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BRAUN Braun Thermoscan Linsefilter LF 40 4022167400062 Modsvarer: N/A
63 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Braun Thermoscan Hygiene Cap LF40
64 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Braun Linsebeskytter 40-pakke
69 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Linsefilter til termometer, 40 stk. - Braun
70 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Braun Linsefilter til Thermoscan øretermometer
70 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Thermoscan linsebeskyttelse LF 40
89 kr
Til butik
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
Braun - Originale Hygiejne Hætter - 40 Stk.
95 kr
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Braun Linsefilter til Thermoscan øretermometer
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 15 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BRAUN Braun Thermoscan Linsefilter LF 40 4022167400062 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 15 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BRAUN Braun Thermoscan Linsefilter LF 40 4022167400062 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK28 kr28 krKøb
2Proshop DK28 kr67 krKøb
3Ultrashop39 kr39 krKøb
4Boligcenter DK39 kr39 krKøb
5Teknikproffset DK44 kr93 krKøb
6CS MEGASTORE DK58,61 kr97,61 krKøb
7Vivas DK59 kr128 krKøb
8InkClub DK63 kr63 krKøb
9Beautycos DK64 kr93 krKøb
10Av-Cables DK69 kr69 krKøb
11WATTOO.DK70 kr70 krKøb
12HvidevareShoppen.dk70 kr70 krKøb
13Estore DK89 kr89 krKøb
14Signaturshop95 kr95 krKøb
15Kai Berntsen ApS99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BRAUN Braun Thermoscan Linsefilter LF 40 4022167400062 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på BRAUN Braun Thermoscan Linsefilter LF 40 4022167400062 Modsvarer: N/A i 144 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 28 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 28 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for BRAUN Braun Thermoscan Linsefilter LF 40 4022167400062 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for BRAUN Braun Thermoscan Linsefilter LF 40 4022167400062 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202628 kr
25. maj 202627,98 kr
23. maj 202628 kr1 kr (4%)
22. maj 202627 kr1 kr (4%)
22. apr. 202628 kr
21. apr. 202627,98 kr
13. apr. 202628 kr
11. apr. 202627,98 kr
8. apr. 202628 kr1 kr (4%)
7. apr. 202627 kr1 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret