Gå til hovedindhold

Braun All-in-One Series 7, 11in1 Grooming Kit, ProBlade, AutoSense, AIO7540 - Sort / Deep Blue

BraunHjem og haveEAN: 7500435245036
Pris fra 497 krtil 829 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 332 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 389 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Braun All-in-One Series 7, 11in1 Grooming Kit, ProBlade, AutoSense, AIO7540 - Sort / Deep Blue og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 497 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun All-in-One Series 7 AIO7540 Trimmer Sort Blå
497 kr
Til butik
Braun All-in-One Series 7 AIO7540 Trimmer Sort Blå billede

Produktinformation

Braun All-in-One Series 7 AIO7540 - Trimmer - trådløs

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: 245036
EAN: 7500435245036
Varenr.: 1003269855
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Braun AIO 7540 All-in-One Style Kit
522 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Braun All-in-One Series 7, 11in1 Grooming Kit, ProBlade, AutoSense, AIO7540 - Sort / Deep Blue
552 kr
Til butik
Braun All-in-One Series 7, 11in1 Grooming Kit, ProBlade, AutoSense, AIO7540 - Sort / Deep Blue billede

Produktinformation

Vi præsenterer den ultimative grooming-ledsager til den moderne mand - Braun All-in-One Series 7 Grooming Kit. Dette alsidige 11-i-1-værktøjssæt er designet til at opfylde alle dine plejebehov fra top til tå, så du ser skarp ud og føler dig selvsikker hver dag. Omfattende grooming-løsning, Uanset om du trimmer dit skæg, klipper dit hår eller plejer din krop, er du dækket ind med dette alt-i-et-sæt. Med specialiserede værktøjer til skæg-, øre- og næsetrimning samt hårklipning og kropspleje har det aldrig været nemmere at opnå et professionelt look derhjemme. Præcision og ydeevne, Oplev ultimativ præcision med det ultraskarpe ProBlade, der er udviklet til at levere ubesværet styling og maksimal effektivitet til enhver skægtype. Den innovative AutoSense-teknologi tilpasser sig dit skægs tykkelse og sikrer en ensartet og glat trimning hver gang. Alsidige muligheder for styling, Braun Series 7 tilbyder ubegrænset alsidighed med sit PrecisionShave-hoved, så du kan skabe perfekte linjer og opnå rene barberinger uden besvær. Med 14 justerbare længdeindstillinger fra 3 til 21 mm har du fuld kontrol over din stil. Skånsom mod følsom hud, Dette grooming-sæt er designet med SkinGuard-teknologi og sikrer maksimal sikkerhed og komfort, selv på følsomme områder af din krop. Nyd en skånsom plejeoplevelse uden at gå på kompromis med ydeevnen. Holdbar og pålidelig, Braun Series 7 er bygget til at holde og er 100 % vandtæt med AquaGrip for sikker håndtering, selv under bruseren. Det robuste design suppleres af et langtidsholdbart Li-Ion-batteri, der giver op til 120 minutters ledningsfri driftstid på en enkelt opladning. Hvad er der i kassen?, 1 trimmer, 6 kamme, 3 redskaber, 1 rengøringsbørste, 1 taske, Forvandl din plejerutine med Braun All-in-One Series 7 Grooming Kit. Det er ikke bare et værktøj - det er din partner til at opnå et poleret og raffineret look uden besvær. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Barbermaskiner
EAN: 7500435245036
Varenr.: D29025
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun All-in-One Series 7 AIO7540 Trimmer Sort Blå
619 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Bodytrimmer Styler AIO 7540 - Black / Deep Blue
749 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Plejesæt 11-i-1 Styler – Sort/Dybblå
-14%829 kr
Før 959 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun All-in-One Series 7, 11in1 Grooming Kit, ProBlade, AutoSense, AIO7540 - Sort / Deep Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun All-in-One Series 7, 11in1 Grooming Kit, ProBlade, AutoSense, AIO7540 - Sort / Deep Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK497 kr497 krKøb
2CS MEGASTORE DK522 kr561 krKøb
3Teknikproffset DK552 kr611 krKøb
4Ultrashop619 kr619 krKøb
5Proshop DK749 kr788 krKøb
6Estore DK829 kr829 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun All-in-One Series 7, 11in1 Grooming Kit, ProBlade, AutoSense, AIO7540 - Sort / Deep Blue

PriceData har fulgt prisen på Braun All-in-One Series 7, 11in1 Grooming Kit, ProBlade, AutoSense, AIO7540 - Sort / Deep Blue i 141 dage. Laveste pris i perioden er 389 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 584 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 490 kr.

Den nuværende pris på 497 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Braun All-in-One Series 7, 11in1 Grooming Kit, ProBlade, AutoSense, AIO7540 - Sort / Deep Blue. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Braun All-in-One Series 7, 11in1 Grooming Kit, ProBlade, AutoSense, AIO7540 - Sort / Deep Blue de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026497 kr1 kr (0%)
29. maj 2026496 kr38 kr (8%)
28. maj 2026458 kr7 kr (2%)
27. maj 2026465 kr5 kr (1%)
26. maj 2026460 kr1 kr (0%)
25. maj 2026461 kr2 kr (0%)
24. maj 2026459 kr1 kr (0%)
23. maj 2026458 kr4 kr (1%)
22. maj 2026462 kr4 kr (1%)
21. maj 2026458 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret