Gå til hovedindhold

Braun All-in-One Series 7 15in1 7580 Black / Deep Blue

BraunHjem og haveEAN: 7500435245043
Pris fra 718 krtil 1.169 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 451 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Braun All-in-One Series 7 15in1 7580 Black / Deep Blue og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 718 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun AIO7560 Sort
718 kr
Til butik
Braun AIO7560 Sort billede

Produktinformation

Braun All-in-One Series 7 AIO7580 - Trimmer - trådløs - dybblå

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: 245043
EAN: 7500435245043
Varenr.: 1003688087
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Braun All-in-One Series 7 15in1 7580 Black / Deep Blue
-18%999 kr
Før 1.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Braun All-in-One Series 7 15in1 7580 Black / Deep Blue billede

Produktinformation

Braun All-in-One Series 7, 15in1 Grooming Kit, AIO7580, Blå, Brauns bästa All-in-One Grooming kit för män. 15i1 verktygskitet gör det enkelt att trimma ditt skägg, öron & näsa, klippa ditt hår och vårda hela din kropp. Uppnå precision med Ultra Sharp ProBlade på alla typer av skägg med AutoSense-teknologin. Få en exakt rakning och perfekta linjer med PrecisionShave-huvudet. 14 längdinställningar och AquaGrip för användning under vatten ger full kontroll. Braun AIO Sreies 7 är byggd för att hålla, är vattentät och har upp till 120 minuters drifttid med Li-Ion-batteri. Innehåller: 1 trimmer, 8 kammar, 4 tillbehör, 1 laddningsställ, 1 rengöringsborste, 1 organisatörsetui. - Professionell och 100% ansträngningsfri styling: Brauns 15in1-kit för grooming från topp till tå med utvalda verktyg för skägg, öron- och nästrimning, hårklippning och kroppstrimning, - Ultimat precision: Uppnå enkel styling med Ultra Sharp ProBlade och maximal effektivitet för alla skägg tack vare Autosense-teknologi, - Obegränsad mångsidighet: Få perfekta linjer och rena rakningar med PrecisionShave-huvudet. Skäggtrimmern har 14 längder (3–21 mm), - Skonsam mot känslig hud: Med SkinGuard-teknologi, som är designad för maximal säkerhet och komfort även på känsliga områden, - Byggd för att hålla: 100% vattentät och har AquaGrip för kontroll även under duschen. Långvarigt Li-Ion-batteri för upp till 120 minuters sladdlös drifttid.

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Shaving & Trimming
EAN: 7500435245043
Varenr.: D34357
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trymer Braun Series 7 AIO7580
1.009 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Braun Series 7 All-in-One grooming-sæt (blå)
1.049 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Braun All-In-One Style Kit Series 7 15-in-1 AIO7580
1.059 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Alt-i-et plejesæt, 15-i-1, sort/dybblå
-13%1.169 kr
Før 1.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun All-in-One Series 7 15in1 7580 Black / Deep Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun All-in-One Series 7 15in1 7580 Black / Deep Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK718 kr718 krKøb
2Teknikproffset DK999 kr1.058 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.009 kr1.009 krKøb
4Komplett DK1.049 kr1.049 krKøb
5Lyko DK1.059 kr1.059 krKøb
6Estore DK1.169 kr1.169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun All-in-One Series 7 15in1 7580 Black / Deep Blue

PriceData har fulgt prisen på Braun All-in-One Series 7 15in1 7580 Black / Deep Blue i 175 dage. Laveste pris i perioden er 718 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 1.059 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 984 kr.

Den nuværende pris på 718 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Braun All-in-One Series 7 15in1 7580 Black / Deep Blue. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Braun All-in-One Series 7 15in1 7580 Black / Deep Blue de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026718 kr176 kr (20%)
23. maj 2026894 kr118 kr (12%)
22. maj 20261.012 kr118 kr (13%)
14. maj 2026894 kr118 kr (12%)
13. maj 20261.012 kr118 kr (13%)
30. apr. 2026894 kr118 kr (12%)
29. apr. 20261.012 kr294 kr (41%)
25. apr. 2026718 kr176 kr (20%)
10. apr. 2026894 kr155 kr (15%)
2. apr. 20261.049 kr118 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret