Gå til hovedindhold

Brabantia Bo Pedalspand 3x11 liter Hvid stilren affaldssortering i høj kvalitet

BrabantiaBadeværelse – tilbehørEAN: 8710755121005
Pris fra 1.115 krtil 1.937,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 822,5 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.114 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Brabantia Bo Pedalspand 3x11 liter Hvid stilren affaldssortering i høj kvalitet og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1115 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pedalspand Brabantia Bo, 3 x 11 ltr. hvid
1.115 kr
Til butik
Pedalspand Brabantia Bo, 3 x 11 ltr. hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brabantia
Kategori: Affaldssortering
Farve: 4
Artikel nr.: 121005
EAN: 8710755121005
Varenr.: 4969614
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
brabantia Bo Pedal Bin
1.159 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brabantia BO Pedalspand
1.193,75 kr
Til butik
Brabantia BO Pedalspand billede

Produktinformation

Denne BO pedalspand kombinerer et smukt design med funktioner til nem affaldssortering. Pedalspanden kommer med 3 inderspande til 3 forskellig slags affald. Hver spand kan indeholde 11 liter. Den kan passe tæt i et hjørne eller fladt mod væggen, hvilket g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brabantia
Kategori: Affaldshåndtering
EAN: 8710755121005
Varenr.: RSL3026286
Gå til Tørrestativet.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Brabantia Bo Pedalspand 3x11 liter Hvid stilren affaldssortering i høj kvalitet
1.399 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Brabantia Bo pedalspand 3x11 l hvid
1.399 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brabantia Pedalspand Bo | 3 x 11 Liter | Hvid
1.937,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brabantia Bo Pedalspand 3x11 liter Hvid stilren affaldssortering i høj kvalitet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brabantia Bo Pedalspand 3x11 liter Hvid stilren affaldssortering i høj kvalitet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.115 kr1.115 krKøb
2Proshop DK1.159 kr1.159 krKøb
3RedOffice Konpap1.193,75 kr1.193,75 krKøb
4Tørrestativet.dk1.399 kr1.399 krKøb
5KitchenTime DK1.399 kr1.399 krKøb
6Hertels Boresko1.937,5 kr1.937,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brabantia Bo Pedalspand 3x11 liter Hvid stilren affaldssortering i høj kvalitet

PriceData har fulgt prisen på Brabantia Bo Pedalspand 3x11 liter Hvid stilren affaldssortering i høj kvalitet i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.114 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 1.254,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.137 kr.

Den nuværende pris på 1.115 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Brabantia Bo Pedalspand 3x11 liter Hvid stilren affaldssortering i høj kvalitet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Brabantia Bo Pedalspand 3x11 liter Hvid stilren affaldssortering i høj kvalitet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 20261.115 kr15 kr (1%)
13. maj 20261.130 kr15 kr (1%)
6. maj 20261.115 kr4 kr (0%)
5. maj 20261.119 kr4 kr (0%)
4. maj 20261.115 kr4 kr (0%)
2. maj 20261.119 kr4 kr (0%)
29. apr. 20261.115 kr1 kr (0%)
28. apr. 20261.114 kr16 kr (1%)
25. apr. 20261.130 kr15 kr (1%)
21. apr. 20261.115 kr15 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret