Gå til hovedindhold

Boligcenter Box spring seng Blå 90 x 200 cm Velourstof

BoligcenterSenge og sengerammerEAN: 8721158902955
Pris fra 769 krtil 833,69 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 64,69 kr (8% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Box spring seng Blå 90 x 200 cm Velourstof og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 769 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengestel Blå 90 x 200 cm Corduroy stof
-13%769 kr
Før 887 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengestel Blå 90 x 200 cm Corduroy stof billede

Produktinformation

Denne moderne sengestel er den perfekte blanding af stil og funktionalitet, så den er et must-have i ethvert trendy soveværelse. Med sine slanke linjer og stilfulde matte finish ser den både godt ud og er af høj kvalitet. Den passer ind i mange forskellige indretningsstile, uanset om du går efter en minimalistisk eller luksuriøs vibe. Hvis du vil have en stilfuld, men praktisk sengeramme, kan denne sengestel give dit soveområde et løft med sin enkle elegance og holdbare design. Materialer: Denne moderne sengestel er lavet af robust konstrueret træ for maksimal stabilitet. Den glatte matte finish tilføjer et stilfuldt touch, der passer til enhver moderne smag. Cordfløjlselementer kombinerer elegance med holdbarhed, så den holder til daglig brug.Inkluderede komponenter: Rammen har en stærk lamelbund, som giver masser af støtte til din madras. De solide lameller sikrer, at du får roligere nætter. Plus, de stærke ben giver et stabilt fundament, så du kan sove trygt.Funktioner / Funktion / Design: Designet til nem montering, du skal bare bruge en skruetrækker for at sætte den op. Dens enkle stil er praktisk, mens den stadig ser godt ud. Den matte finish hindrer lysrefleksioner, så den passer perfekt ind i ethvert rum uden at tage alt opmærksomheden.Anbefalede anvendelser: Perfekt til moderne soveværelser i bylejligheder eller moderne hjem, denne sengestel er til voksne, der vil have lidt stil sammen med deres komfort. Designet passer godt til både små og store rum, ideelt til dem, der søger en kombination af elegance og funktionalitet.Pasning & vedligeholdelse: Hold din seng pæn ved at følge monteringsvejledningen og tjekke støvskruer med jævne mellemrum. Brug ikke hårde rengøringsmidler, der kan beskadige finishen, og gå efter milde metoder for at hjælpe den med at holde længere og se godt ud. Farve: BlåMateriale: Corduroy stofRammemateriale: Konstru...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 24.5g
EAN: 8721158902955
Varenr.: 1583908
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengestel Blå 90 x 200 cm Corduroy stof
-13%790 kr
Før 907 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengestel Blå 90 x 200 cm Corduroy stof billede

Produktinformation

Denne moderne sengestel er den perfekte blanding af stil og funktionalitet, så den er et must-have i ethvert trendy soveværelse. Med sine slanke linjer og stilfulde matte finish ser den både godt ud og er af høj kvalitet. Den passer ind i mange forskellige indretningsstile, uanset om du går efter en minimalistisk eller luksuriøs vibe. Hvis du vil have en stilfuld, men praktisk sengeramme, kan denne sengestel give dit soveområde et løft med sin enkle elegance og holdbare design. Materialer: Denne moderne sengestel er lavet af robust konstrueret træ for maksimal stabilitet. Den glatte matte finish tilføjer et stilfuldt touch, der passer til enhver moderne smag. Cordfløjlselementer kombinerer elegance med holdbarhed, så den holder til daglig brug.Inkluderede komponenter: Rammen har en stærk lamelbund, som giver masser af støtte til din madras. De solide lameller sikrer, at du får roligere nætter. Plus, de stærke ben giver et stabilt fundament, så du kan sove trygt.Funktioner / Funktion / Design: Designet til nem montering, du skal bare bruge en skruetrækker for at sætte den op. Dens enkle stil er praktisk, mens den stadig ser godt ud. Den matte finish hindrer lysrefleksioner, så den passer perfekt ind i ethvert rum uden at tage alt opmærksomheden.Anbefalede anvendelser: Perfekt til moderne soveværelser i bylejligheder eller moderne hjem, denne sengestel er til voksne, der vil have lidt stil sammen med deres komfort. Designet passer godt til både små og store rum, ideelt til dem, der søger en kombination af elegance og funktionalitet.Pasning & vedligeholdelse: Hold din seng pæn ved at følge monteringsvejledningen og tjekke støvskruer med jævne mellemrum. Brug ikke hårde rengøringsmidler, der kan beskadige finishen, og gå efter milde metoder for at hjælpe den med at holde længere og se godt ud. Farve: BlåMateriale: Corduroy stofRammemateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 203 x 93 x 35 CM (L x B x H)Madras størrelse: Enkelt seng (90 cm x 200 cm eller 35" x 79")Har spiret ramme: JaSimplistiskSlidstærkNem at samleForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Sengestel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 90 x 200 cm
Vægt: 24.5g
EAN: 8721158902955
Varenr.: 1583908
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sengestel Blå 90 x 200 cm Corduroy stof
-13%790 kr
Før 907 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengestel Blå 90 x 200 cm Corduroy stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 90 x 200 cm
Vægt: 24.5g
EAN: 8721158902955
Varenr.: 1583908
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Box spring seng Blå 90 x 200 cm Velourstof
833,69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Box spring seng Blå 90 x 200 cm Velourstof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Box spring seng Blå 90 x 200 cm Velourstof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK769 kr769 krKøb
2Livera DK790 kr859 krKøb
3Vivas DK790 kr859 krKøb
4DesignShoppen833,69 kr833,69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Box spring seng Blå 90 x 200 cm Velourstof

PriceData har fulgt prisen på Box spring seng Blå 90 x 200 cm Velourstof i 141 dage. Laveste pris i perioden er 709 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 769 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 719 kr.

Den nuværende pris på 769 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Box spring seng Blå 90 x 200 cm Velourstof. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Box spring seng Blå 90 x 200 cm Velourstof de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026769 kr50 kr (7%)
4. feb. 2026719 kr10 kr (1%)
2. feb. 2026709 kr10 kr (1%)
1. feb. 2026719 kr10 kr (1%)
31. jan. 2026709 kr10 kr (1%)
29. jan. 2026719 kr10 kr (1%)
28. jan. 2026709 kr10 kr (1%)
22. jan. 2026719 kr10 kr (1%)
20. jan. 2026709 kr10 kr (1%)
17. jan. 2026719 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret