Gå til hovedindhold

Bosch Group Elkedel Bosch TWK8611P 1,5 l - 2.400 W - hvid/anthracite/rustfrit stål

Bosch GroupElkedlerEAN: 4242002824628
Pris fra 533 krtil 798 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 265 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 497 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Elkedel Bosch TWK8611P 1,5 l - 2.400 W - hvid/anthracite/rustfrit stål og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 533 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Styline Elkedel 1.5liter 2.4kW Hvid/rustfrit stål
533 kr
Til butik
Bosch Styline Elkedel 1.5liter 2.4kW Hvid/rustfrit stål billede

Produktinformation

Bosch Styline TWK8611P - Kedel - 1.5 liter - 2.4 kW - hvid/rustfrit stål

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: TWK8611P
EAN: 4242002824628
Varenr.: 989436186
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Styline TWK8611P Elkedel Hvid - 1,5 L - 2400 W
541 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Elkedel Styline TWK8611P - Hvid/anthracit - 2400 W
549 kr
Til butik
Bosch Elkedel Styline TWK8611P - Hvid/anthracit - 2400 W billede

Produktinformation

Bedst i test, Tænk, Juni 2023 Elkedel, 2400 watt, 1,5 liter, TemperatureControl: 70 °C, 80 °C, 90 °C og 100 °C., KeepWarm-funktion, Dobbelt isoleret kande, Skjult varmelegme, 360° fod, Aftagelig kalkfilter, Stor vandstandsmåler, Tørkognings- og overophedningsbeskyttelse, hvid/Stål Bosch styline-kedlen drager fordel af en række funktioner, herunder digitale temperaturindstillinger og en hold varm-funktion, der komplementerer dens stilfulde udseende og kraftfulde varmeelement. Med evnen til at koge så lidt som en kop, har denne bedste kedel også gode energibesparende egenskaber.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Elkedel
Artikel nr.: TWK8611P
EAN: 4242002824628
Varenr.: 2288675
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elkedel Bosch Styline TWK8611P 1,5 l - hvid/rustfrit stål
-9%619 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elkedel Bosch Styline TWK8611P 1,5 l - hvid/rustfrit stål
-9%639 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Styline Elkedel 1.5liter 2.4kW Hvid/rustfrit stål
649 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch TWK8611P elkedel 1,5 L 2400 W Anthracit, Rustfrit stål, Hvid
798 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elkedel Bosch TWK8611P 1,5 l - 2.400 W - hvid/anthracite/rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elkedel Bosch TWK8611P 1,5 l - 2.400 W - hvid/anthracite/rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK533 kr533 krKøb
2CS MEGASTORE DK541 kr580 krKøb
3Proshop DK549 kr588 krKøb
4Boligcenter DK619 kr619 krKøb
5Vivas DK639 kr708 krKøb
6Ultrashop649 kr649 krKøb
7Superprice.dk798 kr798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elkedel Bosch TWK8611P 1,5 l - 2.400 W - hvid/anthracite/rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Elkedel Bosch TWK8611P 1,5 l - 2.400 W - hvid/anthracite/rustfrit stål i 156 dage. Laveste pris i perioden er 484 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 527 kr.

Den nuværende pris på 533 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 62 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Elkedel Bosch TWK8611P 1,5 l - 2.400 W - hvid/anthracite/rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Elkedel Bosch TWK8611P 1,5 l - 2.400 W - hvid/anthracite/rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026533 kr3 kr (1%)
26. maj 2026536 kr4 kr (1%)
25. maj 2026540 kr7 kr (1%)
24. maj 2026533 kr3 kr (1%)
23. maj 2026536 kr1 kr (0%)
22. maj 2026537 kr3 kr (1%)
21. maj 2026540 kr1 kr (0%)
19. maj 2026541 kr7 kr (1%)
18. maj 2026534 kr3 kr (1%)
17. maj 2026537 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret