Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch DesignLine TWK3P423 elkedel 1,7 l - 2.400 W - sort

Bosch GroupElkedlerEAN: 4242005188048
Pris fra 262 krtil 459 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 197 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch DesignLine TWK3P423 elkedel 1,7 l - 2.400 W - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 262 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch DesignLine Elkedel 1.7liter 2.4kW Sort
262 kr
Til butik
Bosch DesignLine Elkedel 1.7liter 2.4kW Sort billede

Produktinformation

Bosch DesignLine TWK3P423 - Kedel - 1.7 liter - 2.4 kW - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: TWK3P423
EAN: 4242005188048
Varenr.: 995257563
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elkedel Bosch TWK3P423, 1,7 L, sort
318 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Elkedel TWK3P423 - Sort - 2400 W
320 kr
Til butik
Bosch Elkedel TWK3P423 - Sort - 2400 W billede

Produktinformation

- Praktisk kopindikator: Spar tid og energi, da du opvarmer præcis den mængde vand, du ønsker. - Stor åbning: Nu er det nemt og stænkfrit at hælde det varme vand i din kop takket være den store åbning med optimal tud. - Komfortabel betjening: Det er nemt at fylde den trådløse kedel med vand, da låget kan åbnes med et tryk på en knap. Det aftagelige og rengøringsvenlige kalkfilter sikrer endnu mere komfort. - Tredobbelt sikkerhedsfunktion: Elkedlen slukker, så snart den valgte temperatur er nået, og vandet koger, når elkedlen koger tør, eller når elkedlen løftes af bunden. Nyd skønheden ved ydeevne med hver kop te - da moderne design kombinerer høj komfort, holdbar kvalitet og nem håndtering. Du kan spare tid og energi med kopindikatoren eller du kan varme præcis den mængde vand, du ønsker at bruge. Tuden er lavet til nem hældning uden spild eller stænk. Og du kan altid se, hvor meget vand der er i elkedlen takket være den letaflæste vandindikator - så du behøver kun at fylde den til det niveau, du har brug for. Derudover føler du dig altid sikker, da den tredobbelte sikkerhedsfunktion sikrer maksimal sikkerhed. Kedlen slukker automatisk, når vandet koger, eller når den løftes af bunden. Sikkerhedsfunktionen er også en sikring mod overophedning og tørkogning. Derudover sikrer denne kraftfulde elkedel den største bekvemmelighed og ergonomisk betjening. Låget åbnes med et tryk på en knap, og det er nemt at fylde elkedlen med vand. Der er også tænkt på hygiejne, hvortil varmelegemet i denne kedel er dækket, hvilket gør rengøringen meget nemmere.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Elkedel
Artikel nr.: TWK3P423
EAN: 4242005188048
Varenr.: 2812260
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch DesignLine Elkedel 1.7liter 2.4kW Sort
359 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elkedel Bosch DesignLine TWK3P423 - 1,7 l, 2.400 W, sort
-33%439 kr
Før 654 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elkedel Bosch DesignLine TWK3P423 - 1,7 l, 2.400 W, sort
-32%459 kr
Før 674 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch DesignLine TWK3P423 elkedel 1,7 l - 2.400 W - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch DesignLine TWK3P423 elkedel 1,7 l - 2.400 W - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK262 kr262 krKøb
2CS MEGASTORE DK318 kr357 krKøb
3Proshop DK320 kr359 krKøb
4Ultrashop359 kr359 krKøb
5Boligcenter DK439 kr439 krKøb
6Vivas DK459 kr538 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch DesignLine TWK3P423 elkedel 1,7 l - 2.400 W - sort

PriceData har fulgt prisen på Bosch DesignLine TWK3P423 elkedel 1,7 l - 2.400 W - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 262 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 320 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 302 kr.

Den nuværende pris på 262 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Bosch DesignLine TWK3P423 elkedel 1,7 l - 2.400 W - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Bosch DesignLine TWK3P423 elkedel 1,7 l - 2.400 W - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026262 kr6 kr (2%)
21. maj 2026268 kr6 kr (2%)
14. maj 2026274 kr23 kr (8%)
7. mar. 2026297 kr20 kr (6%)
26. jan. 2026317 kr3 kr (1%)
25. jan. 2026320 kr3 kr (1%)
19. jan. 2026317 kr1 kr (0%)
17. dec. 2025316 kr3 kr (1%)
15. dec. 2025319 kr3 kr (1%)
4. dec. 2025316 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret