Gå til hovedindhold

Bosch Elkedel My Moment TWK2M161 - Hvid - 2400 W

BOSCHElkedlerEAN: 4242005397631
Pris fra 295 krtil 429 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 134 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch Elkedel My Moment TWK2M161 - Hvid - 2400 W og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 295 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch MyMoment TWK2M161 Elkedel 2.4kW Hvid
295 kr
Til butik
Bosch MyMoment TWK2M161 Elkedel 2.4kW Hvid billede

Produktinformation

Bosch MyMoment TWK2M161 - Kedel - 1.7 liter - 2.4 kW - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: TWK2M161
EAN: 4242005397631
Varenr.: 1001856568
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elkedel Bosch TWK2M161 - 1,7 l, 2.400 W, hvid
-5%379 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elkedel Bosch TWK2M161 - 1,7 l, 2.400 W, hvid billede

Produktinformation

Fordele ved elkedel i hverdagenGør te, kaffe eller madlavning nemmere med den stilrene Bosch elkedel i hvid. Med en kapacitet på 1,7 l brygger du hurtigt til hele familien, mens den kraftige 2.400 W effekt sørger for hurtig opkogning. Det praktiske vandstandsdisplay gør det let at dosere, og det ergonomiske greb giver sikker og behagelig håndtering.Gennemtænkt design til køkkenetElkedlen er ledningsfri med 360° drejesokkel, så den er nem at sætte fra alle vinkler. Låget åbnes med knap for en bred åbning, hvilket gør påfyldning og rengøring enkel. Et aftageligt, vaskbart anti-kalkfilter hjælper med at holde vandet rent, og beskyttelse mod tørkogning og overophedning samt automatisk sluk giver tryg brug.Type: ElkedelKapacitet: 1,7 lEffekt: 2.400 WSpænding: 220 – 240 V, 50/60 HzFarve: HvidMateriale: PlastStyring: KnapperAuto sluk: JaTørkogning-/overophedningsbeskyttelse: JaFilter: Aftageligt, vaskbart anti-kalkfilterVandstandsindikator: JaLedningsfri med 360° sokkel: JaLågåbning: Knap, bred åbningLedningslængde: 0,8 mMål (H × B × D): 26,7 × 23,7 × 15,8 cmVægt: 1,1 kgPakkens mål (H × B × D): 26,3 × 22,5 × 25,5 cmPakkevægt: 1,6 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: BOSCH
Kategori: Vandkedler
Vægt: 2.99g
EAN: 4242005397631
Varenr.: 1895948
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Elkedel My Moment TWK2M161 - Hvid - 2400 W
384 kr
Til butik
Bosch Elkedel My Moment TWK2M161 - Hvid - 2400 W billede

Produktinformation

- 1.7 l - 2400 watt - Ledningsfri, 360 grader sokkel - Stor åbning giver enkel rengøring - Udvendig vandindikator på begge sider - Ledningsoprul - Aftageligt kalkfilter - Dampstop automatisk, apparatet slukker automatisk når kogepunktet er opnået - Tørkognings- og overophedningsbeskyttelse Bosch MyMoment-kedlen kombinerer funktionalitet med sikkerhed, hvilket gør den til et essentielt apparat til ethvert køkken. Med en kapacitet på 1,7 liter er den perfekt egnet til at tilberede varme drikke til familier eller sammenkomster. Elkedlen har en 360-graders tilslutningsbase og ledningsfri hældning, som tilsammen giver bekvemmelighed ved brug og håndtering. Sikkerhed er en prioritet med inklusion af tørkogningsbeskyttelse og overophedningsbeskyttelse, der sikrer, at elkedlen fungerer sikkert under alle forhold. Derudover letter det skjulte varmeelement ikke kun nem rengøring, men sikrer også en effektiv kogning. Kedlens design suppleres af en BPA-fri plastik krop, der understreger sundheds- og miljøbevidsthed. Med disse funktioner skiller Bosch MyMoment-kedlen sig ud som et pålideligt og brugervenligt valg for dem, der værdsætter både sikkerhed og bekvemmelighed.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Elkedel
Artikel nr.: TWK2M161
EAN: 4242005397631
Varenr.: 3329053
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elkedel Bosch TWK2M161 - 1,7 l, 2.400 W, hvid
-5%399 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch MyMoment TWK2M161 Elkedel 2.4kW Hvid
429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Elkedel My Moment TWK2M161 - Hvid - 2400 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Elkedel My Moment TWK2M161 - Hvid - 2400 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK295 kr295 krKøb
2Boligcenter DK379 kr379 krKøb
3Proshop DK384 kr423 krKøb
4Vivas DK399 kr478 krKøb
5Ultrashop429 kr429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Elkedel My Moment TWK2M161 - Hvid - 2400 W

PriceData har fulgt prisen på Bosch Elkedel My Moment TWK2M161 - Hvid - 2400 W i 183 dage. Laveste pris i perioden er 295 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 318 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 304 kr.

Den nuværende pris på 295 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Bosch Elkedel My Moment TWK2M161 - Hvid - 2400 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Bosch Elkedel My Moment TWK2M161 - Hvid - 2400 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026295 kr2 kr (1%)
12. maj 2026297 kr11 kr (4%)
8. maj 2026308 kr1 kr (0%)
6. maj 2026307 kr1 kr (0%)
4. maj 2026308 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026307 kr10 kr (3%)
29. apr. 2026297 kr11 kr (4%)
26. apr. 2026308 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026307 kr11 kr (3%)
13. apr. 2026318 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret