Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch Bosch MyMoment TWK1M123 elkedel 1,7 L Sort

Bosch GroupElkedlerEAN: 4242005397785
Pris fra 214 krtil 439 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 225 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch Bosch MyMoment TWK1M123 elkedel 1,7 L Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 214 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch MyMoment Elkedel 1.7liter 2.4kW Sort
214 kr
Til butik
Bosch MyMoment Elkedel 1.7liter 2.4kW Sort billede

Produktinformation

Bosch MyMoment TWK1M123 - Kedel - 1.7 liter - 2.4 kW - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: TWK1M123
EAN: 4242005397785
Varenr.: 1002309602
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Vattenkokare TWK1M123 1,7L
-40%241 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch Vattenkokare TWK1M123 1,7L billede

Produktinformation

Vattenkokaren med enkel hantering och mängdindikator, Spännande design med mattblanka detaljer ger liv och rörelse till ditt kök. Locket öppnas enkelt med en hand och en knapptryckning, Koppindikator: Koka endast upp den mängd du behöver. Sparar både tid och energi. Avtagbart kalkfilter i vattenutloppet. Extra tydlig vattenindikator, 3 säkerhetsfunktioner: Torrkoknings- och överhettningsskydd, automatisk avstängning, kokning avbryts vid lyft från bottenplattan, Specifikationer: - Kalkfilter, - 1,7l, - Torrkokningsfunktion, - 2400Watt, - Dolt Element.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Elkedel
EAN: 4242005397785
Varenr.: D12117
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch TWK1M123 elkedel 1,7 l - 2.400 W, sort
-19%259 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch TWK1M123 elkedel 1,7 l - 2.400 W, sort billede

Produktinformation

Bosch TWK1M123. Vandtank volumen: 1,7 L. Strøm: 2400 W. Produktfarve: Sort, Husmateriale: Plast, Vandmåler, Overophedningsbeskyttelse, FiltreringFunktionerAftageligt filter: JaAnti-kalk filter: JaFiltrering: JaHusmateriale: PlastIndkapslet varmeelement: JaJusterbar termostat: IngenKontroltype: KnapperOverophedningsbeskyttelse: JaProduktfarve: SortSikring mod tørkogning: JaStrøm-LED: JaVandmåler: JaVandtank volumen: 1,7 LVaskbart filter: JaErgonomisk360 graders basisenhed: JaAutomatisk slukning: JaErgonomisk greb: JaForm: KedelformLåg med bred åbning: JaLåg, åbningstype: KnapLedningsfri: IngenLedningslængde: 0,8 mLedningsopbevaring: JaStrømstyringStrøm: 2400 WStrømkilde: VekselstrømStrømstiktype: Type FVekselstrømsindgangsfrekvens: 50/60 HzVekselstrømsindgangsspænding: 220 - 240 VVægt & størrelserBredde: 231 mmDybde: 166 mmHøjde: 267 mmVægt: 1,2 kgEmballeringsdataPa...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Vandkedler
Vægt: 1.54g
EAN: 4242005397785
Varenr.: 2043793
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch TWK1M123 elkedel 1,7 l - 2.400 W, sort
-18%279 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch MyMoment Elkedel 1.7liter 2.4kW Sort
299 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bosch Bosch MyMoment TWK1M123 elkedel 1,7 L Sort
-17%433,85 kr
Før 525 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kedel TWK1M123 1,7L
-14%439 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Bosch MyMoment TWK1M123 elkedel 1,7 L Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Bosch MyMoment TWK1M123 elkedel 1,7 L Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK214 kr214 krKøb
2Teknikproffset DK241 kr300 krKøb
3Boligcenter DK259 kr259 krKøb
4Vivas DK279 kr348 krKøb
5Ultrashop299 kr299 krKøb
6KitchenTime DK433,85 kr482,85 krKøb
7Estore DK439 kr439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Bosch MyMoment TWK1M123 elkedel 1,7 L Sort

PriceData har fulgt prisen på Bosch Bosch MyMoment TWK1M123 elkedel 1,7 L Sort i 172 dage. Laveste pris i perioden er 214 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 307 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 244 kr.

Den nuværende pris på 214 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Bosch Bosch MyMoment TWK1M123 elkedel 1,7 L Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Bosch Bosch MyMoment TWK1M123 elkedel 1,7 L Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026214 kr5 kr (2%)
20. maj 2026219 kr5 kr (2%)
13. maj 2026224 kr5 kr (2%)
6. maj 2026229 kr5 kr (2%)
12. mar. 2026234 kr5 kr (2%)
5. mar. 2026239 kr7 kr (3%)
4. mar. 2026246 kr2 kr (1%)
3. mar. 2026244 kr3 kr (1%)
2. mar. 2026241 kr7 kr (3%)
1. mar. 2026234 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret