Gå til hovedindhold

Bosch Serie | 6 BFL524MW0 - Mikrobølgeovn - til indbygning - 20 liter - 800 W - hvid

BoschOvneEAN: 4242005039104
Pris fra 2.197 krtil 3.499 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.302 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.097 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Bosch Serie | 6 BFL524MW0 - Mikrobølgeovn - til indbygning - 20 liter - 800 W - hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2197 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Serie | 6 Mikrobølgeovn Til indbygning 800W 20liter Hvid
2.197 kr
Til butik
Bosch Serie | 6 Mikrobølgeovn Til indbygning 800W 20liter Hvid billede

Produktinformation

Bosch Serie | 6 BFL524MW0 - Mikrobølgeovn - til indbygning - 20 liter - 800 W - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: BFL524MW0
EAN: 4242005039104
Varenr.: 992815283
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Serie | 6 BFL524MW0 - Mikrobølgeovn - til indbygning - 20 liter - 800 W - hvid
2.230 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Serie | 6 BFL524MW0
2.337 kr
Til butik
Bosch Serie | 6 BFL524MW0 billede

Produktinformation

Mikrobølgeovn, til indbygning, 20 liter, 800 W, 5 effektniveauer: 90 W, 180 W, 360 W, 600 W, 800 W, 4 optøningssprogrammer og 3 madlavningsprogrammer, AutoPilot, 7 - 7 forudindstillede programmer, LED display, Venstrehængslet dør, kan ikke vendes, 38 cm, polar hvid Mikrobølgeovn til indbygning i 38 cm niche. Optør, varmer og tilbereder maden ekstra hurtigt. Nem og enkel at betjene med LED-display og AutoPilot 7 - 7 forudindstillede automatiske programmer.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Mikrominiovn
Artikel nr.: BFL524MW0
EAN: 4242005039104
Varenr.: 2660780
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mikrobølgeovn til indbygning Bosch Serie 6 BFL524MW0 - hvid, 20 l, 800 W
-26%2.499 kr
Før 3.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mikrobølgeovn til indbygning Bosch Serie 6 BFL524MW0 - hvid, 20 l, 800 W
-26%2.519 kr
Før 3.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch BFL524MW0 - Mikroovn til indbygning
2.657 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch BFL524MW0 Serie 6 mikrobølgeovn, hvid
2.688 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Serie | 6 Mikrobølgeovn Til indbygning 800W 20liter Hvid
2.829 kr
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch Indbygningsmikroovn BFL524MW0
3.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie | 6 BFL524MW0 - Mikrobølgeovn - til indbygning - 20 liter - 800 W - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie | 6 BFL524MW0 - Mikrobølgeovn - til indbygning - 20 liter - 800 W - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.197 kr2.197 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.230 kr2.429 krKøb
3Proshop DK2.337 kr2.337 krKøb
4Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
5Vivas DK2.519 kr2.679 krKøb
6Homeshop DK2.657 kr2.657 krKøb
7Teknikproffset DK2.688 kr2.767 krKøb
8Ultrashop2.829 kr2.829 krKøb
9SA-Service.dk3.499 kr3.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Serie | 6 BFL524MW0 - Mikrobølgeovn - til indbygning - 20 liter - 800 W - hvid

PriceData har fulgt prisen på Bosch Serie | 6 BFL524MW0 - Mikrobølgeovn - til indbygning - 20 liter - 800 W - hvid i 176 dage. Laveste pris i perioden er 2.097 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 2.337 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.247 kr.

Den nuværende pris på 2.197 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Bosch Serie | 6 BFL524MW0 - Mikrobølgeovn - til indbygning - 20 liter - 800 W - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Bosch Serie | 6 BFL524MW0 - Mikrobølgeovn - til indbygning - 20 liter - 800 W - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.197 kr11 kr (0%)
29. maj 20262.208 kr11 kr (0%)
26. maj 20262.219 kr1 kr (0%)
24. maj 20262.220 kr1 kr (0%)
23. maj 20262.221 kr11 kr (0%)
22. maj 20262.232 kr12 kr (1%)
19. maj 20262.244 kr1 kr (0%)
17. maj 20262.245 kr1 kr (0%)
16. maj 20262.246 kr1 kr (0%)
15. maj 20262.247 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret