Gå til hovedindhold

Bosch Professional GLM 50-27 CG Laserafstandsmåler Stativadapter 6,3 mm (1/4)., Bluetooth, Dokumentations-app Måleområde (maks.) 50 m

BoschRedskaberEAN: 4059952562964
Pris fra 1.699 krtil 2.685 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 986 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch Professional GLM 50-27 CG Laserafstandsmåler Stativadapter 6,3 mm (1/4)., Bluetooth, Dokumentations-app Måleområde (maks.) 50 m og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1699 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GLM 50-27 CG Professional Laserdistancemåler
1.699 kr
Til butik
Bosch GLM 50-27 CG Professional Laserdistancemåler billede

Produktinformation

Bosch GLM 50-27 CG Professional - Laserdistancemåler - gummikabinet

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 0601072U01
EAN: 4059952562964
Varenr.: 998717988
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GLM 50-27 CG Laserafstandsmåler Stativadapter 6,3 mm (1/4)., Bluetooth, Dokumentations-app Måleområde (maks.) 50 m
2.040 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Afstandsmåler Glm 50-27 Cg Li-ion - 0601072U01
2.685 kr
Til butik
Bosch Afstandsmåler Glm 50-27 Cg Li-ion - 0601072U01 billede

Produktinformation

Bosch Afstandsmåler Glm 50-27 Cg Li-ion - 0601072U01Lasermåleren GLM 50-27 CG Professional gør laserpunktet ekstremt synligt, har et meget robust design og muliggør hurtig dokumentation. Dens grønne laserpunkt er meget lettere at se end et almindeligt rødt punkt, og lasermåleren er derfor særligt velegnet til målinger over lange afstande samt i kraftig indendørsbelysning. Takket være kombinationen af et design, der er godkendt i IP 65, og et stødabsorberende gummikabinet, kan den holde til at...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Bosch blå akku maskiner
Vægt: 1g
Artikel nr.: 0601072U01
EAN: 4059952562964
Varenr.: 7440821

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Professional GLM 50-27 CG Laserafstandsmåler Stativadapter 6,3 mm (1/4)., Bluetooth, Dokumentations-app Måleområde (maks.) 50 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Professional GLM 50-27 CG Laserafstandsmåler Stativadapter 6,3 mm (1/4)., Bluetooth, Dokumentations-app Måleområde (maks.) 50 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.699 kr1.699 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.040 kr2.040 krKøb
3Homeshop DK2.685 kr2.685 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Professional GLM 50-27 CG Laserafstandsmåler Stativadapter 6,3 mm (1/4)., Bluetooth, Dokumentations-app Måleområde (maks.) 50 m

PriceData har fulgt prisen på Bosch Professional GLM 50-27 CG Laserafstandsmåler Stativadapter 6,3 mm (1/4)., Bluetooth, Dokumentations-app Måleområde (maks.) 50 m i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.630 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 2.685 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.727 kr.

Den nuværende pris på 1.699 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Bosch Professional GLM 50-27 CG Laserafstandsmåler Stativadapter 6,3 mm (1/4)., Bluetooth, Dokumentations-app Måleområde (maks.) 50 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Bosch Professional GLM 50-27 CG Laserafstandsmåler Stativadapter 6,3 mm (1/4)., Bluetooth, Dokumentations-app Måleområde (maks.) 50 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 20261.699 kr258 kr (13%)
25. apr. 20261.957 kr728 kr (27%)
22. apr. 20262.685 kr986 kr (58%)
9. mar. 20261.699 kr8 kr (0%)
7. mar. 20261.707 kr8 kr (0%)
5. mar. 20261.715 kr8 kr (0%)
28. feb. 20261.723 kr8 kr (0%)
26. feb. 20261.731 kr8 kr (0%)
24. feb. 20261.739 kr92 kr (6%)
19. dec. 20251.647 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret