Gå til hovedindhold

Dremel Bosch MULTIVÆRKTØJ LITE 7760-15 3,6V LI-ION 7760 - F0137760JA

DremelRedskaberEAN: 8710364081394
Pris fra 449 krtil 619 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 170 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch MULTIVÆRKTØJ LITE 7760-15 3,6V LI-ION 7760 - F0137760JA og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 449 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dremel Lite 7760-15 Roterende værktøj 3.6V
449 kr
Til butik
Dremel Lite 7760-15 Roterende værktøj 3.6V billede

Produktinformation

Dremel Lite 7760-15 - Roterende værktøj - ledningfri inkluderet oplader - 3.6 V

Produktspecifikationer

Mærke: Dremel
Artikel nr.: F0137760JA
EAN: 8710364081394
Varenr.: 999384881
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dremel Multi Tool Lite 7760 (15)
452 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dremel MULTIVÆRKTØJ LITE 7760-15 3,6V LI-ION
496 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dremel Lite 7760-15 – batteridrevet multifunktionsværktøj
540 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch MULTIVÆRKTØJ LITE 7760-15 3,6V LI-ION 7760 - F0137760JA
560 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Roterende værktøj Dremel Lite 7760-15 - ledningsfri 3,6 V
-6%589 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Roterende værktøj Dremel Lite 7760-15 - ledningsfri 3,6 V
-6%609 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dremel Lite 7760-15 Roterende værktøj 3.6V
619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch MULTIVÆRKTØJ LITE 7760-15 3,6V LI-ION 7760 - F0137760JA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch MULTIVÆRKTØJ LITE 7760-15 3,6V LI-ION 7760 - F0137760JA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK449 kr449 krKøb
2Proshop DK452 kr491 krKøb
3CS MEGASTORE DK496 kr535 krKøb
4Teknikproffset DK540 kr599 krKøb
5Homeshop DK560 kr560 krKøb
6Boligcenter DK589 kr589 krKøb
7Vivas DK609 kr678 krKøb
8Ultrashop619 kr619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch MULTIVÆRKTØJ LITE 7760-15 3,6V LI-ION 7760 - F0137760JA

PriceData har fulgt prisen på Bosch MULTIVÆRKTØJ LITE 7760-15 3,6V LI-ION 7760 - F0137760JA i 162 dage. Laveste pris i perioden er 449 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 473 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 464 kr.

Den nuværende pris på 449 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Bosch MULTIVÆRKTØJ LITE 7760-15 3,6V LI-ION 7760 - F0137760JA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Bosch MULTIVÆRKTØJ LITE 7760-15 3,6V LI-ION 7760 - F0137760JA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026449 kr1 kr (0%)
11. maj 2026450 kr3 kr (1%)
8. maj 2026453 kr3 kr (1%)
7. maj 2026456 kr3 kr (1%)
6. maj 2026459 kr6 kr (1%)
28. apr. 2026453 kr3 kr (1%)
25. apr. 2026456 kr3 kr (1%)
24. apr. 2026459 kr2 kr (0%)
22. apr. 2026461 kr7 kr (1%)
17. apr. 2026468 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret