Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GWS 12V-76 Professional vinkelsliber 7,6 cm - 19.500 o/min, 700 g

Bosch GroupRedskaberEAN: 3165140913393
Pris fra 1.823 krtil 3.073 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.250 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.679 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Bosch GWS 12V-76 Professional vinkelsliber 7,6 cm - 19.500 o/min, 700 g og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1823 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GWS 12V-76 Professional Vinkelsliber 2 batterier inkluderet
1.823 kr
Til butik
Bosch GWS 12V-76 Professional Vinkelsliber 2 batterier inkluderet billede

Produktinformation

Bosch GWS 12V-76 Professional - Vinkelkværn - 76 mm - 2 batterier - 12 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06019F200B
EAN: 3165140913393
Varenr.: 994038102
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKUVINKELSLIBER GWS 12V-76 2X3AH L-BOXX
2.043 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vinkelsliber 12V - Bosch GWS 12V-76 Professional med 2 batterier
-9%2.099 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vinkelsliber 12V - Bosch GWS 12V-76 Professional med 2 batterier billede

Produktinformation

Bosch GWS 12V-76 Professional - Vinkelkværn - 76 mm - 2 batterier - 12 VRen begejstring - den mest handy lille vinkelsliber. Handy i enhver situation - ekstremt kompakt og ergonomisk for hurtig overskæring på byggepladsen.GenereltAkselstørrelse: 10 mmFunktioner: Aksellåsbørsteløs motorM5 spindeltrådHastighed: 19500 rpmProdukttype: Vinkelkværn - 76 mmBatteriAntal inkluderet: 2Forsynet spænding: 12 VGenopladningstid: 77 minKapacitet: 3 AhBæretaskeType: L-BOXX 102 etuiDiverseInkluderet tilbehør: Beskyttende værnL-BOXX indlæg (1/2 str.)L-BOXX indlæg til værktøj/oplader (1/2 str.)batteriopladerkarbidskæreskive2 skæreskiver til stålStøj og vibration: Lydtryk - 75 dB(A) - usikkerhed K: 3 dB | Lydstyrke - 86 m/s² - usikkerhed K: 3 dB | Vibration - grov - 13.5 m/s² - usikkerhed K: 1.5 m/s²Mål og vægtVægt (uden batteri): 0.5 kgMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 360 mmDybde ved forsendelse: 448 mmHøjde ved forsendelse: 119 mm...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Vinkelslibere
Vægt: 3.7g
EAN: 3165140913393
Varenr.: 1811535
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vinkelsliber 12V - Bosch GWS 12V-76 Professional med 2 batterier
-9%2.119 kr
Før 2.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GWS 12V-76
2.200 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GWS 12V-76 Professional Vinkelsliber 2 batterier inkluderet
2.239 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GWS 12V-76 Akku-vinkelsliber - 06019F200B
3.073 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GWS 12V-76 Professional vinkelsliber 7,6 cm - 19.500 o/min, 700 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GWS 12V-76 Professional vinkelsliber 7,6 cm - 19.500 o/min, 700 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.823 kr1.823 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.043 kr2.043 krKøb
3Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
4Vivas DK2.119 kr2.188 krKøb
5Proshop DK2.200 kr2.200 krKøb
6Ultrashop2.239 kr2.239 krKøb
7Homeshop DK3.073 kr3.073 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GWS 12V-76 Professional vinkelsliber 7,6 cm - 19.500 o/min, 700 g

PriceData har fulgt prisen på Bosch GWS 12V-76 Professional vinkelsliber 7,6 cm - 19.500 o/min, 700 g i 173 dage. Laveste pris i perioden er 1.679 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 2.043 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.809 kr.

Den nuværende pris på 1.823 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 33 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Bosch GWS 12V-76 Professional vinkelsliber 7,6 cm - 19.500 o/min, 700 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Bosch GWS 12V-76 Professional vinkelsliber 7,6 cm - 19.500 o/min, 700 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 20261.823 kr60 kr (3%)
24. apr. 20261.883 kr7 kr (0%)
22. apr. 20261.876 kr197 kr (12%)
13. apr. 20261.679 kr34 kr (2%)
11. apr. 20261.713 kr59 kr (3%)
4. apr. 20261.772 kr63 kr (3%)
25. feb. 20261.835 kr10 kr (1%)
22. feb. 20261.845 kr73 kr (4%)
21. feb. 20261.772 kr141 kr (7%)
20. feb. 20261.913 kr141 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret