Gå til hovedindhold

Bosch GWS 12V-76 Professional Vinkelsliber 12V Batteri og lader ikke inkluderet

BoschRedskaberEAN: 3165140843591
Pris fra 1.047 krtil 1.810 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 763 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.045 kr 13. maj

Sammenlign priser på Bosch GWS 12V-76 Professional Vinkelsliber 12V Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1047 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GWS 12V-76 Professional Vinkelsliber 12V Batteri og lader ikke inkluderet
1.047 kr
Til butik
Bosch GWS 12V-76 Professional Vinkelsliber 12V Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Bosch GWS 12V-76 Professional - Vinkelkværn - ledningfri - 76 mm - intet batteri - 12 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06019F2003
EAN: 3165140843591
Varenr.: 993968247
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKUVINKELSLIBER GWS 12V-76 SOLO L-BOXX - SOLO
1.198 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GWS 12V-76 Professional (SOLO)
1.199 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GWS 12V-76 Akku-vinkelsliber - 06019F2003
1.810 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GWS 12V-76 Professional Vinkelsliber 12V Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GWS 12V-76 Professional Vinkelsliber 12V Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.047 kr1.047 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.198 kr1.198 krKøb
3Proshop DK1.199 kr1.199 krKøb
4Homeshop DK1.810 kr1.810 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GWS 12V-76 Professional Vinkelsliber 12V Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GWS 12V-76 Professional Vinkelsliber 12V Batteri og lader ikke inkluderet i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.044 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 1.418 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.201 kr.

Den nuværende pris på 1.047 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Bosch GWS 12V-76 Professional Vinkelsliber 12V Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Bosch GWS 12V-76 Professional Vinkelsliber 12V Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20261.047 kr2 kr (0%)
13. maj 20261.045 kr2 kr (0%)
7. maj 20261.047 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.048 kr1 kr (0%)
28. apr. 20261.049 kr2 kr (0%)
24. apr. 20261.047 kr13 kr (1%)
19. apr. 20261.060 kr2 kr (0%)
15. apr. 20261.062 kr2 kr (0%)
2. apr. 20261.060 kr3 kr (0%)
28. mar. 20261.063 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret