Gå til hovedindhold

Bosch GTS Professional 18V-216 Bordsav Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet

BoschRedskaberEAN: 4059952531113
Pris fra 4.309 krtil 6.099 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.790 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.028 kr 27. maj

Sammenlign priser på Bosch GTS Professional 18V-216 Bordsav Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4309 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GTS Professional 18V-216 Bordsav Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet
4.309 kr
Til butik
Bosch GTS Professional 18V-216 Bordsav Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Bosch GTS Professional 18V-216 - Bordsav - ledningfri - 216 mm - intet batteri

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 0601B44000
EAN: 4059952531113
Varenr.: 1000347497
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch BORDRUNDSAV GTS 18V-216 SOLO - SOLO
4.515 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GTS Professional 18V-216 (SOLO)
4.584 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Bordrundsav Gts 18V-216 Solo - 0601B44000
6.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GTS Professional 18V-216 Bordsav Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GTS Professional 18V-216 Bordsav Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.309 kr4.309 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.515 kr4.584 krKøb
3Proshop DK4.584 kr4.584 krKøb
4Homeshop DK6.099 kr6.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GTS Professional 18V-216 Bordsav Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GTS Professional 18V-216 Bordsav Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet i 163 dage. Laveste pris i perioden er 3.468 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 4.518 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.252 kr.

Den nuværende pris på 4.309 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 60 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Bosch GTS Professional 18V-216 Bordsav Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Bosch GTS Professional 18V-216 Bordsav Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20264.309 kr281 kr (7%)
27. maj 20264.028 kr71 kr (2%)
26. maj 20264.099 kr23 kr (1%)
25. maj 20264.122 kr71 kr (2%)
24. maj 20264.193 kr23 kr (1%)
22. maj 20264.216 kr71 kr (2%)
20. maj 20264.287 kr226 kr (6%)
18. maj 20264.061 kr23 kr (1%)
17. maj 20264.084 kr71 kr (2%)
16. maj 20264.155 kr23 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret