Gå til hovedindhold

Bosch GTS 18V-216 Professional Bordsav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet

BoschRedskaberEAN: 4059952535241
Pris fra 4.286 krtil 6.750 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.464 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.642 kr 1. maj

Sammenlign priser på Bosch GTS 18V-216 Professional Bordsav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4286 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GTS 18V-216 Professional Bordsav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet
4.286 kr
Til butik
Bosch GTS 18V-216 Professional Bordsav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Bosch GTS 18V-216 Professional - Bordsav - ledningfri - 216 mm - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 0601B44002
EAN: 4059952535241
Varenr.: 1000347498
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GTS 18V-216 Professional (SOLO)
4.309 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch BORDRUNDSAV GTS 18V-216 SOLO GTA 560 - SOLO
4.453 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GTS 18V-216 Professional Bordsav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet
5.099 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Bordrundsav Gts 18V-216 Solo Gta 560 - 0601B44002
6.750 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GTS 18V-216 Professional Bordsav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GTS 18V-216 Professional Bordsav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.286 kr4.286 krKøb
2Proshop DK4.309 kr4.309 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.453 kr4.652 krKøb
4Ultrashop5.099 kr5.099 krKøb
5Homeshop DK6.750 kr6.750 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GTS 18V-216 Professional Bordsav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GTS 18V-216 Professional Bordsav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet i 171 dage. Laveste pris i perioden er 3.642 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 4.668 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.272 kr.

Den nuværende pris på 4.286 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Bosch GTS 18V-216 Professional Bordsav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Bosch GTS 18V-216 Professional Bordsav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20264.286 kr321 kr (8%)
15. maj 20263.965 kr344 kr (8%)
14. maj 20264.309 kr667 kr (18%)
1. maj 20263.642 kr530 kr (13%)
23. apr. 20264.172 kr23 kr (1%)
22. apr. 20264.195 kr91 kr (2%)
4. apr. 20264.286 kr28 kr (1%)
2. apr. 20264.258 kr19 kr (0%)
1. apr. 20264.239 kr47 kr (1%)
28. mar. 20264.286 kr23 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret