Gå til hovedindhold

Bosch GTS 635-216 Professional Bordsav 1600W

BoschRedskaberEAN: 3165140947008
Pris fra 4.220 krtil 5.723 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.503 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.443 kr 14. maj

Sammenlign priser på Bosch GTS 635-216 Professional Bordsav 1600W og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4220 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GTS 635-216 Professional Bordsav 1600W
4.220 kr
Til butik
Bosch GTS 635-216 Professional Bordsav 1600W billede

Produktinformation

Bosch GTS 635-216 Professional - Bordsav - 1600 W - 216 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 0601B42000
EAN: 3165140947008
Varenr.: 994885839
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch BORDRUNDSAV GTS 635-216
5.361 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GTS 635-216 - Bordsav - 0601B42000
5.723 kr
Til butik
Bosch GTS 635-216 - Bordsav - 0601B42000 billede

Produktinformation

Bosch GTS 635-216 - Bordsav - 0601B42000 Kraftfuld mobil sav med klassens bedste skærekapacitetHøj skæreydelse med en motoreffekt på 1600 WKlassens bedste skærekapacitet: skærehøjde 70 mm og længdesavningskapacitet 635 mmØget sikkerhed og mere praktisk design med selvlukkende klingebeskytter, sikkerhedsafbryder og et let design på 22 kgKraftfuld mobil sav med klassens bedste skærekapacitet, øget sikkerhed og mere praktisk design Medleveret tilbehør 1 x rundsavsklinge, Optiline Wood, 216 x 30...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Professionel
Vægt: 1g
Artikel nr.: 0601B42000
EAN: 3165140947008
Varenr.: 7440042

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GTS 635-216 Professional Bordsav 1600W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GTS 635-216 Professional Bordsav 1600W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.220 kr4.220 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.361 kr5.430 krKøb
3Homeshop DK5.723 kr5.723 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GTS 635-216 Professional Bordsav 1600W

PriceData har fulgt prisen på Bosch GTS 635-216 Professional Bordsav 1600W i 173 dage. Laveste pris i perioden er 3.443 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 4.243 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.025 kr.

Den nuværende pris på 4.220 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Bosch GTS 635-216 Professional Bordsav 1600W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Bosch GTS 635-216 Professional Bordsav 1600W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20264.220 kr11 kr (0%)
28. maj 20264.209 kr66 kr (2%)
20. maj 20264.143 kr700 kr (20%)
14. maj 20263.443 kr60 kr (2%)
10. maj 20263.503 kr640 kr (15%)
7. maj 20264.143 kr1 kr (0%)
6. maj 20264.142 kr95 kr (2%)
5. maj 20264.237 kr6 kr (0%)
1. maj 20264.243 kr203 kr (5%)
24. apr. 20264.040 kr35 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret