Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GSR 18V-45 PROFESSIONAL Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

Bosch GroupEAN: 4059952605616
Pris fra 1.058 krtil 1.598 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 540 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 814 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Bosch GSR 18V-45 PROFESSIONAL Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1058 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GSR 18V-45 PROFESSIONAL Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
1.058 kr
Til butik
Bosch GSR 18V-45 PROFESSIONAL Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Bosch GSR 18V-45 Professional - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 45 N·m - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06019K3200
EAN: 4059952605616
Varenr.: 1000837264
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch GSR18V-45C bore-skruemaskine u. batteri
1.058 kr
Til butik
Bosch GSR18V-45C bore-skruemaskine u. batteri billede

Produktinformation

Lille kraftig skruemaskine - perfekt til hjemmetDenne skruemaskine kommer med en kulfri motor, som giver længere levetid og mere arbejde pr. opladning, samt en fremragende ydelse med et maksimummoment på helt op til 45Nm hvilket giver dig en effektiv muli...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skrue- & slagmaskiner
EAN: 4059952605616
Varenr.: 881400376
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GSR 18V-45 PROFESSIONAL (SOLO)
1.086 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GSR 18V-45 PROFESSIONAL Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
1.319 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akkubore-/Skruemaskine Gsr 18V-45 Solo - 06019K3200
1.598 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSR 18V-45 PROFESSIONAL Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSR 18V-45 PROFESSIONAL Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.058 kr1.058 krKøb
2LavprisVærktøj1.058 kr1.058 krKøb
3Proshop DK1.086 kr1.086 krKøb
4Ultrashop1.319 kr1.319 krKøb
5Homeshop DK1.598 kr1.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GSR 18V-45 PROFESSIONAL Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GSR 18V-45 PROFESSIONAL Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet i 183 dage. Laveste pris i perioden er 714 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 1.215 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 876 kr.

Den nuværende pris på 1.058 kr er 21% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Bosch GSR 18V-45 PROFESSIONAL Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Bosch GSR 18V-45 PROFESSIONAL Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 20261.058 kr19 kr (2%)
2. maj 20261.039 kr224 kr (27%)
30. apr. 2026815 kr2 kr (0%)
28. apr. 2026817 kr3 kr (0%)
24. apr. 2026814 kr11 kr (1%)
2. apr. 2026825 kr2 kr (0%)
29. mar. 2026827 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026828 kr1 kr (0%)
12. mar. 2026827 kr2 kr (0%)
6. mar. 2026825 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret