Gå til hovedindhold

Bosch PRO Bosch GSR 18V-45 PROFESSIONAL Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri 2 batterier inkluderet

Bosch PROEAN: 4059952605630
Pris fra 1.297 krtil 2.535 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1.238 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch GSR 18V-45 PROFESSIONAL Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri 2 batterier inkluderet og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1297 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GSR 18V-45 PROFESSIONAL Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri 2 batterier inkluderet
1.297 kr
Til butik
Bosch GSR 18V-45 PROFESSIONAL Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri 2 batterier inkluderet billede

Produktinformation

Bosch GSR 18V-45 Professional - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 45 N·m - 2 batterier, inkluderet oplader - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06019K3202
EAN: 4059952605630
Varenr.: 1000982903
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akkubore-/Skruemaskine Gsr 18V-45 2X2ah L-Case - 06019K3202
2.535 kr
Til butik
Bosch Akkubore-/Skruemaskine Gsr 18V-45 2X2ah L-Case - 06019K3202 billede

Produktinformation

Bosch akkubore-/skruemaskine En alsidig, batteridrevet bore- og skruemaskine fra Bosch PRO til boring og skruning i træ, metal og plast – designet til både professionelle håndværkere og gør-det-selv. Anvendelse Bosch akkubore-/skruemaskine bruges til montageopgaver, opbygning af møbler, borring af huller og tilskruning af skruer. Den er beregnet til både lette og krævende opgaver på byggepladsen eller i hjemmet. Fordele Kompakt og ergonomisk design for bedre kontrol og mindre træthed ved læn...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch PRO
Kategori: Bosch blå akku maskiner
Vægt: 3.6g
Artikel nr.: 06019K3202
EAN: 4059952605630
Varenr.: 7442427

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSR 18V-45 PROFESSIONAL Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri 2 batterier inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSR 18V-45 PROFESSIONAL Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri 2 batterier inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.297 kr1.297 krKøb
2Homeshop DK2.535 kr2.535 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GSR 18V-45 PROFESSIONAL Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri 2 batterier inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GSR 18V-45 PROFESSIONAL Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri 2 batterier inkluderet i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.297 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 1.825 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.681 kr.

Den nuværende pris på 1.297 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Bosch GSR 18V-45 PROFESSIONAL Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri 2 batterier inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Bosch GSR 18V-45 PROFESSIONAL Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri 2 batterier inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.297 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.298 kr159 kr (11%)
29. maj 20261.457 kr2 kr (0%)
20. maj 20261.455 kr368 kr (20%)
12. maj 20261.823 kr1 kr (0%)
21. apr. 20261.824 kr1 kr (0%)
17. apr. 20261.825 kr1 kr (0%)
20. feb. 20261.824 kr28 kr (2%)
10. feb. 20261.796 kr8 kr (0%)
9. feb. 20261.804 kr20 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret