Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GSR 18V-65 Professional 18V slagboremaskine - uden batteri

Bosch GroupEAN: 4053423321555
Pris fra 725 krtil 1.690 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 965 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 687 kr 30. maj

Sammenlign priser på Bosch GSR 18V-65 Professional 18V slagboremaskine - uden batteri og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 725 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GSR 18V-65 Professional 18V Slagboremaskine Intet batteri
725 kr
Til butik
Bosch GSR 18V-65 Professional 18V Slagboremaskine Intet batteri billede

Produktinformation

Bosch GSR 18V-65 Professional - slagboremaskine - ledningfri - nøgleløs borepatron 13 mm - 76 Nm - 18 V - intet batteri

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06019N3200
EAN: 4053423321555
Varenr.: 1002935561
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SKRUEMASKINE GSR 18V-65 UDEN BATTERI OG OPLADER - SOLO
754 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch GSR 18V-65 Professional 18V slagboremaskine - uden batteri
-38%849 kr
Før 1.369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch GSR 18V-65 Professional 18V slagboremaskine - uden batteri
-37%869 kr
Før 1.389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GSR 18V-65 Professional 18V Slagboremaskine Intet batteri
949 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BORE-/SKRUEMASKINE GSR 18V-65 SOLO
1.582,13 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bore-/skruemaskine gsr 18v-65 solo
1.690 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSR 18V-65 Professional 18V slagboremaskine - uden batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSR 18V-65 Professional 18V slagboremaskine - uden batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK725 kr725 krKøb
2CS MEGASTORE DK754 kr793 krKøb
3Boligcenter DK849 kr849 krKøb
4Vivas DK869 kr938 krKøb
5Ultrashop949 kr949 krKøb
6EL-GROSSISTEN1.582,13 kr1.582,13 krKøb
7MaintainIt1.690 kr1.690 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GSR 18V-65 Professional 18V slagboremaskine - uden batteri

PriceData har fulgt prisen på Bosch GSR 18V-65 Professional 18V slagboremaskine - uden batteri i 139 dage. Laveste pris i perioden er 687 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 1.489,61 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 914 kr.

Den nuværende pris på 725 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 61 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Bosch GSR 18V-65 Professional 18V slagboremaskine - uden batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Bosch GSR 18V-65 Professional 18V slagboremaskine - uden batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026725 kr6 kr (1%)
1. jun. 2026731 kr8 kr (1%)
31. maj 2026739 kr52 kr (8%)
30. maj 2026687 kr6 kr (1%)
29. maj 2026693 kr22 kr (3%)
27. maj 2026715 kr6 kr (1%)
26. maj 2026721 kr6 kr (1%)
25. maj 2026727 kr6 kr (1%)
24. maj 2026733 kr96 kr (12%)
23. maj 2026829 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret