Gå til hovedindhold

Bosch GSR 12V-35 Professional Bore-/skruemaskine 12V Batteridrevet 2 batterier inkluderet

BoschEAN: 3165140953719
Pris fra 1.890 krtil 2.639 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 749 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.876 kr 18. maj

Sammenlign priser på Bosch GSR 12V-35 Professional Bore-/skruemaskine 12V Batteridrevet 2 batterier inkluderet og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1890 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GSR 12V-35 Professional Bore-/skruemaskine 12V Batteridrevet 2 batterier inkluderet
1.890 kr
Til butik
Bosch GSR 12V-35 Professional Bore-/skruemaskine 12V Batteridrevet 2 batterier inkluderet billede

Produktinformation

Bosch GSR 12V-35 Professional - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders 10 mm - 35 N·m - 2 batterier - 12 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06019H8002
EAN: 3165140953719
Varenr.: 997164693
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GSR 12V-35 -  Akku bore-/skruemaskine - 06019H8002
1.999 kr
Til butik
Bosch GSR 12V-35 -  Akku bore-/skruemaskine - 06019H8002 billede

Produktinformation

Bosch GSR 12V-35 -  Akku bore-/skruemaskine - 06019H8002Den mest kompakte bore-/skruemaskine med den bedste ydelse i 12 V-kategorienGSR 12V-35 Professional er den mest kompakte bore-/skruemaskine med den bedste ydelse i 12 V-kategorienBore-/skruemaskinens kompakte design muliggør optimal håndtering, især ved arbejde over hovedhøjde eller på steder med begrænset pladsMed et hårdt moment på 35 Nm og et omdrejningstal på 0-1.750 samt en kort hovedlængde på 154 mm leverer den det bedste forhold m...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Professionel
Vægt: 1g
Artikel nr.: 06019H8002
EAN: 3165140953719
Varenr.: 7440281
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch BATTERI CYCLE GSR 12-35 2X3AH GAL12V
2.639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSR 12V-35 Professional Bore-/skruemaskine 12V Batteridrevet 2 batterier inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSR 12V-35 Professional Bore-/skruemaskine 12V Batteridrevet 2 batterier inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.890 kr1.890 krKøb
2Homeshop DK1.999 kr1.999 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.639 kr2.639 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GSR 12V-35 Professional Bore-/skruemaskine 12V Batteridrevet 2 batterier inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GSR 12V-35 Professional Bore-/skruemaskine 12V Batteridrevet 2 batterier inkluderet i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.738 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 1.939 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.880 kr.

Den nuværende pris på 1.890 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Bosch GSR 12V-35 Professional Bore-/skruemaskine 12V Batteridrevet 2 batterier inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Bosch GSR 12V-35 Professional Bore-/skruemaskine 12V Batteridrevet 2 batterier inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20261.890 kr2 kr (0%)
20. maj 20261.892 kr16 kr (1%)
18. maj 20261.876 kr16 kr (1%)
17. maj 20261.892 kr3 kr (0%)
13. maj 20261.889 kr3 kr (0%)
9. maj 20261.892 kr28 kr (1%)
16. mar. 20261.920 kr182 kr (10%)
24. feb. 20261.738 kr182 kr (9%)
13. feb. 20261.920 kr141 kr (8%)
4. feb. 20261.779 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret