Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GDX 18V-210 C Professional Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

Bosch GroupRedskaberEAN: 3165140971423
Pris fra 1.387 krtil 1.699 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 312 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.237 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Bosch GDX 18V-210 C Professional Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1387 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GDX 18V-210 C Professional Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
1.387 kr
Til butik
Bosch GDX 18V-210 C Professional Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Bosch GDX 18V-210 C Professional - Stødnøgle - ledningfri - 3-hastigheders - 1/4" hexsokkel, 1/2" kvadratisk drev - 210 N·m - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06019J0200
EAN: 3165140971423
Varenr.: 1000347469
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch GDX 18V-210 C Professional slagnøgle 18 V - uden batteri
-25%1.429 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch GDX 18V-210 C Professional slagnøgle 18 V - uden batteri billede

Produktinformation

Bosch GDX 18V-210 C Professional - Stødnøgle - ledningfri - 3-hastigheders - 1/4" hexsokkel, 1/2" kvadratisk drev - 210 N·m - intet batteri - 18 VGenereltBøsningstype: 1/4" hexsokkel, 1/2" kvadratisk drevFunktioner: LED-lysbælteklemmeM6-M16 skruediameterHastighed: 0 - 1100 / 0 - 2300 / 0 - 3400 rpmMaks. moment (hård): 210 N·mProdukttype: Stødnøgle - ledningfri - 3-hastighedersSpændingsmomentdetaljer: Spændingsmomentinterval 2. stadie (0/160 Nm)spændingsmomentinterval 3. stadie (0/210 Nm)spændingsmomentinterval 1. stadie (0/130 Nm)maks. udbrydermoment (370 Nm)Stødhastighed: 0 - 2200/0 - 3100/0 - 4100 bpmBatteriAntal inkluderet: Intet batteriForsynet spænding: 18 VDiverseGaranti: 3 år med produktregistreringStøj og vibration: Vibration - 9.8 m/s² - usikkerhed K: 1.5 m/s²Mål og vægtVægt (uden batteri): 1.2 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Slagnøgler
Vægt: 1.57g
EAN: 3165140971423
Varenr.: 2104698
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch GDX 18V-210 C Professional slagnøgle 18 V - uden batteri
-24%1.449 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch GDX 18V-210 C Professional slagnøgle 18 V - uden batteri billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Slagnøgler
Vægt: 1.57g
EAN: 3165140971423
Varenr.: 2104698
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch KOMBISLAGNØGLE GDX 18V-210 C SOLO - SOLO
1.473 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GDX 18V-210 C Professional Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
1.519 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Kombislagnøgle Gdx 18V-210 C Solo - 06019J0200
1.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GDX 18V-210 C Professional Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GDX 18V-210 C Professional Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.387 kr1.387 krKøb
2Boligcenter DK1.429 kr1.429 krKøb
3Vivas DK1.449 kr1.518 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.473 kr1.473 krKøb
5Ultrashop1.519 kr1.519 krKøb
6Homeshop DK1.699 kr1.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GDX 18V-210 C Professional Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GDX 18V-210 C Professional Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet i 144 dage. Laveste pris i perioden er 1.237 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 1.569 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.383 kr.

Den nuværende pris på 1.387 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Bosch GDX 18V-210 C Professional Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Bosch GDX 18V-210 C Professional Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.387 kr132 kr (9%)
29. maj 20261.519 kr86 kr (6%)
28. maj 20261.433 kr56 kr (4%)
24. maj 20261.377 kr10 kr (1%)
20. maj 20261.387 kr42 kr (3%)
18. maj 20261.345 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.354 kr9 kr (1%)
16. maj 20261.363 kr17 kr (1%)
15. maj 20261.346 kr9 kr (1%)
14. maj 20261.355 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret