Gå til hovedindhold

Bosch Professional Cordless Impact Wrench GDX 18V-285 Professional solo, 18 Volt blue, without battery and charger - SOLO

Bosch PRORedskaberEAN: 4053423303384
Pris fra 1.344 krtil 1.883,85 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 539,85 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.086 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Bosch Professional Cordless Impact Wrench GDX 18V-285 Professional solo, 18 Volt blue, without battery and charger - SOLO og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1344 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch slagskruetrækker Gdx 18V-285 Solo
1.344 kr
Til butik
Bosch slagskruetrækker Gdx 18V-285 Solo billede

Produktinformation

Bosch - 06019N2120 - slagskruetrækker - 18V - 285 Nm - Kompakt Design - Børsteløs Motor - Letvægt - Ergonomisk

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06019N2120
EAN: 4053423303384
Varenr.: 1002935560
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akkukombislagnøgle Gdx-7444280 - 06019N2120
1.350 kr
Til butik
Bosch Akkukombislagnøgle Gdx-7444280 - 06019N2120 billede

Produktinformation

Bosch akkukombislagnøgle GDX Akku kombislagværktøj til effektivt at spænde og løsne bolte og skruer på byggepladsen, i værkstedet eller ved montage — enkelt at bruge for alle aldersgrupper. Funktion og design Bosch akkukombislagnøgle GDX kombinerer en kompakt slagmekanisme med en robust konstruktion, så du kan arbejde både hurtigt og præcist. Værktøjet er designet til at nå trange områder og tåle dagligt brug på byggepladsen. Praktiske egenskaber Kombineret udgang: passer til både 1/2" firka...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch PRO
Kategori: Bosch blå akku maskiner
Vægt: 1.13g
Artikel nr.: 06019N2120
EAN: 4053423303384
Varenr.: 7444280
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional Cordless Impact Wrench GDX 18V-285 Professional solo, 18 Volt blue, without battery and charger - SOLO
1.389 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Bosch kombislagnøgle GDX 18V-285 solo
1.883,85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Professional Cordless Impact Wrench GDX 18V-285 Professional solo, 18 Volt blue, without battery and charger - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Professional Cordless Impact Wrench GDX 18V-285 Professional solo, 18 Volt blue, without battery and charger - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.344 kr1.344 krKøb
2Homeshop DK1.350 kr1.350 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.389 kr1.389 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.883,85 kr1.883,85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Professional Cordless Impact Wrench GDX 18V-285 Professional solo, 18 Volt blue, without battery and charger - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Bosch Professional Cordless Impact Wrench GDX 18V-285 Professional solo, 18 Volt blue, without battery and charger - SOLO i 164 dage. Laveste pris i perioden er 1.086 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 1.883,85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.380 kr.

Den nuværende pris på 1.344 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Bosch Professional Cordless Impact Wrench GDX 18V-285 Professional solo, 18 Volt blue, without battery and charger - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Bosch Professional Cordless Impact Wrench GDX 18V-285 Professional solo, 18 Volt blue, without battery and charger - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.344 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.343 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.344 kr147 kr (12%)
6. maj 20261.197 kr71,56 kr (6%)
5. maj 20261.268,56 kr149,56 kr (13%)
2. maj 20261.119 kr231 kr (17%)
26. apr. 20261.350 kr264 kr (24%)
25. apr. 20261.086 kr1 kr (0%)
19. apr. 20261.087 kr1 kr (0%)
17. apr. 20261.088 kr39 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret