Gå til hovedindhold

Bosch Professional Bosch GBH 4-32 DFR Professional Roterende hammer 900W med ledning 4.2Joule

Bosch ProfessionalRedskaberEAN: 3165140463096
Pris fra 4.625 krtil 6.871,73 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 2.246,73 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.740 kr 20. maj

Sammenlign priser på Bosch GBH 4-32 DFR Professional Roterende hammer 900W med ledning 4.2Joule og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4625 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GBH 4-32 DFR Professional Roterende hammer 900W med ledning 4.2Joule
4.625 kr
Til butik
Bosch GBH 4-32 DFR Professional Roterende hammer 900W med ledning 4.2Joule billede

Produktinformation

Bosch GBH 4-32 DFR Professional - Roterende hammer - 900 W - SDS-plus 13 mm - 4.2 joule

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 611332101
EAN: 3165140463096
Varenr.: 997164673
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch BOREHAMMERSÆT GBH 4-32 DFR M/SSP
4.648 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GBH 4-32 DFR
4.721 kr
Til butik
Bosch Professional GBH 4-32 DFR billede

Produktinformation

Bosch Professional GBH 4-32 DFR Borehammer med SDS plus, Nominel indgangseffekt: 900 W, Slagenergi: 4,2 J, Borediam. beton, hammerbor: 6 - 32 mm Indeholder: Dybdeanslag 310 mm (1 613 001 003); Klud; Værktøjskuffert (2 605 438 651); Selvspændende borepatron, 13 mm (2 608 572 212); SDS plus-vekselpatron (2 608 572 213); Ekstrahåndgreb (2 602 025 176); Fedttube (reservedelsnummer 1 615 430 010)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: SkrueBoremaskine
Artikel nr.: 0.611.332.101
EAN: 3165140463096
Varenr.: 2413276
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GBH 4-32 DFR - Borehammer med SDS plus - 0611332101
4.799 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch borehammer til 230V
5.199 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Borehammer Bosch GBH 4-32 DFR - 900 W, 800 o/min
5.299 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Borehammer Bosch GBH 4-32 DFR - 900 W, 800 o/min
5.319 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Bosch borehammer GBH 4-32 DFR
6.871,73 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GBH 4-32 DFR Professional Roterende hammer 900W med ledning 4.2Joule koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GBH 4-32 DFR Professional Roterende hammer 900W med ledning 4.2Joule koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.625 kr4.625 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.648 kr4.648 krKøb
3Proshop DK4.721 kr4.721 krKøb
4Homeshop DK4.799 kr4.799 krKøb
5Greenline5.199 kr5.199 krKøb
6Boligcenter DK5.299 kr5.299 krKøb
7Vivas DK5.319 kr5.398 krKøb
8EL-GROSSISTEN6.871,73 kr6.871,73 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GBH 4-32 DFR Professional Roterende hammer 900W med ledning 4.2Joule

PriceData har fulgt prisen på Bosch GBH 4-32 DFR Professional Roterende hammer 900W med ledning 4.2Joule i 183 dage. Laveste pris i perioden er 3.740 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 4.684 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.280 kr.

Den nuværende pris på 4.625 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Bosch GBH 4-32 DFR Professional Roterende hammer 900W med ledning 4.2Joule. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Bosch GBH 4-32 DFR Professional Roterende hammer 900W med ledning 4.2Joule de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20264.625 kr883 kr (24%)
27. maj 20263.742 kr2 kr (0%)
20. maj 20263.740 kr885 kr (19%)
13. maj 20264.625 kr12 kr (0%)
12. maj 20264.637 kr12 kr (0%)
22. apr. 20264.625 kr23 kr (0%)
21. apr. 20264.648 kr36 kr (1%)
20. apr. 20264.684 kr59 kr (1%)
16. apr. 20264.625 kr11 kr (0%)
2. apr. 20264.636 kr23 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret