Gå til hovedindhold

Bosch GBH 5-40 DCE Professional Borehammer 1150W med ledning 11Joule

BOSCHRedskaberEAN: 3165140461214
Pris fra 4.302 krtil 5.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.417 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch GBH 5-40 DCE Professional Borehammer 1150W med ledning 11Joule og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4302 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GBH 5-40 DCE Professional Borehammer 1150W med ledning 11Joule
4.302 kr
Til butik
Bosch GBH 5-40 DCE Professional Borehammer 1150W med ledning 11Joule billede

Produktinformation

Bosch GBH 5-40 DCE Professional - Roterende hammer - 1150 W - SDS-max - 11 joule

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 0611264000
EAN: 3165140461214
Varenr.: 989889313
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch BOREHAMMER GBH 5-40 DCE
4.521 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GBH 5-40 DCE - Borehammer med SDS max - 0611264000
5.450 kr
Til butik
Bosch GBH 5-40 DCE - Borehammer med SDS max - 0611264000 billede

Produktinformation

Bosch GBH 5-40 DCE - Borehammer med SDS max - 0611264000Boschs SDS max-borehammer er komfortabel at betjene i mange forskellige arbejdssituationerGBH 5-40 DCE Professional er unikt designet i kategorien med Boschs SDS max borehamre med ledning, der giver komfortabel håndtering og reduceret træthed i mange forskellige arbejdssituationerDens Vibration Control og letvægtsdesign muliggør problemfrit og kontinuerligt arbejde med langvarige opgaverBorehammeren er også bygget med holdbarhed for øje,...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch PRO
Kategori: Professionel
Vægt: 1g
Artikel nr.: 611264000
EAN: 3165140461214
Varenr.: 7429519
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Borehammer Bosch GBH 5-40 DCE Professional 1.150 W SDS Max
5.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Borehammer Bosch GBH 5-40 DCE Professional 1.150 W SDS Max
5.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GBH 5-40 DCE Professional Borehammer 1150W med ledning 11Joule koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GBH 5-40 DCE Professional Borehammer 1150W med ledning 11Joule koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.302 kr4.302 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.521 kr4.521 krKøb
3Homeshop DK5.450 kr5.450 krKøb
4Boligcenter DK5.699 kr5.699 krKøb
5Vivas DK5.719 kr5.888 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GBH 5-40 DCE Professional Borehammer 1150W med ledning 11Joule

PriceData har fulgt prisen på Bosch GBH 5-40 DCE Professional Borehammer 1150W med ledning 11Joule i 185 dage. Laveste pris i perioden er 3.961 kr (registreret d. 17. januar 2026), højeste er 4.648 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.256 kr.

Den nuværende pris på 4.302 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for Bosch GBH 5-40 DCE Professional Borehammer 1150W med ledning 11Joule. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for Bosch GBH 5-40 DCE Professional Borehammer 1150W med ledning 11Joule de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20264.302 kr191 kr (4%)
27. maj 20264.493 kr2 kr (0%)
25. maj 20264.495 kr2 kr (0%)
24. maj 20264.497 kr2 kr (0%)
23. maj 20264.499 kr1 kr (0%)
20. maj 20264.500 kr9 kr (0%)
18. maj 20264.509 kr10 kr (0%)
13. maj 20264.499 kr1 kr (0%)
10. maj 20264.500 kr9 kr (0%)
8. maj 20264.509 kr35 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret