Gå til hovedindhold

Bosch DN60/100 - 87° bøjning - Balanceret aftræk

BoschEludstyrEAN: 4057749733771
Pris fra 424 krtil 508,98 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 84,98 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 406 kr 29. maj

Sammenlign priser på Bosch DN60/100 - 87° bøjning - Balanceret aftræk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 424 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch DN60/100 - 87° bøjning - Balanceret aftræk
424 kr
Til butik
Bosch DN60/100 - 87° bøjning - Balanceret aftræk billede

Produktspecifikationer

Mærke: ROBERT BOSCH
Kategori: Værktøjer
Farve: 1
Artikel nr.: 7738112616
EAN: 4057749733771
Varenr.: 6129542
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch aftræksbøjning balanceret 87° dn60/100
424 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bosch bøjning 87gr. DN60/100 Balanceret aftræk
427 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch 60/100 mm 87° balanceret aftræksbøjning
429 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Bosch 60/100 mm 87° balanceret aftræksbøjning
449 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DN60/100 Balanceret aftræksbøjning - 87°
508,98 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch DN60/100 - 87° bøjning - Balanceret aftræk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch DN60/100 - 87° bøjning - Balanceret aftræk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK424 kr463 krKøb
2Proshop DK424 kr463 krKøb
3Elvvs.dk427 kr427 krKøb
4BilligVVS DK429 kr429 krKøb
5CompletVVS449 kr449 krKøb
6EL-GROSSISTEN508,98 kr508,98 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch DN60/100 - 87° bøjning - Balanceret aftræk

PriceData har fulgt prisen på Bosch DN60/100 - 87° bøjning - Balanceret aftræk i 165 dage. Laveste pris i perioden er 406 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 416 kr.

Den nuværende pris på 424 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Bosch DN60/100 - 87° bøjning - Balanceret aftræk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Bosch DN60/100 - 87° bøjning - Balanceret aftræk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026424 kr14 kr (3%)
31. maj 2026410 kr3 kr (1%)
30. maj 2026407 kr1 kr (0%)
29. maj 2026406 kr21 kr (5%)
27. maj 2026427 kr1 kr (0%)
23. maj 2026428 kr1 kr (0%)
19. maj 2026429 kr1 kr (0%)
1. maj 2026428 kr18 kr (4%)
9. apr. 2026410 kr1 kr (0%)
21. mar. 2026409 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret