Gå til hovedindhold

Bosch AKKUSTØVSUGER GAS 18V-1 SOLO - Batteri medfølger ikke.

BOSCHRedskaberEAN: 3165140888677
Pris fra 663 krtil 859 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 196 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 612 kr 16. maj

Sammenlign priser på Bosch AKKUSTØVSUGER GAS 18V-1 SOLO - Batteri medfølger ikke. og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 663 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GAS 18V-1 Professional Støvsuger 0.7liter
663 kr
Til butik
Bosch GAS 18V-1 Professional Støvsuger 0.7liter billede

Produktinformation

Bosch GAS 18V-1 Professional - Støvsuger - håndmodel - uden pose - intet batteri

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06019C6200
EAN: 3165140888677
Varenr.: 994038138
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
674 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GAS 18V-1 Batteridrevet støvsuger - 06019C6200
710 kr
Til butik
Bosch GAS 18V-1 Batteridrevet støvsuger - 06019C6200 billede

Produktinformation

Bosch GAS 18V-1 Batteridrevet støvsuger - 06019C6200En ny standard for rengøringsresultater!Med ny teknologi baseret på roterende luftstrøm.Ensartet sugeevnetakket være de to roterende luftstrømme, der forhindrer tilstopning af filteretLængere driftstidtakket være den optimerede motor, som kan køre i 42 min. på én 18 V 6,0 Ah-akkuSærdeles høj brugerkomforttakket være den ergonomiske og velafbalancerede udformningErgonomisk designFlexible Power SystemRoterende luftstrømMedleveret tilbehørGulvd...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch PRO
Kategori: Professionel
Vægt: 1g
Artikel nr.: 06019C6200
EAN: 3165140888677
Varenr.: 7438941
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Håndstøvsuger Bosch GAS 18V-1 Professional - posefri, 18 V
-6%819 kr
Før 869 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Håndstøvsuger Bosch GAS 18V-1 Professional - posefri, 18 V
-6%839 kr
Før 889 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GAS 18V-1 Professional Støvsuger 0.7liter
859 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch AKKUSTØVSUGER GAS 18V-1 SOLO - Batteri medfølger ikke. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch AKKUSTØVSUGER GAS 18V-1 SOLO - Batteri medfølger ikke. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK663 kr663 krKøb
2CS MEGASTORE DK674 kr713 krKøb
3Homeshop DK710 kr710 krKøb
4Boligcenter DK819 kr819 krKøb
5Vivas DK839 kr918 krKøb
6Ultrashop859 kr859 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch AKKUSTØVSUGER GAS 18V-1 SOLO - Batteri medfølger ikke.

PriceData har fulgt prisen på Bosch AKKUSTØVSUGER GAS 18V-1 SOLO - Batteri medfølger ikke. i 112 dage. Laveste pris i perioden er 612 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 663 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 632 kr.

Den nuværende pris på 663 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Bosch AKKUSTØVSUGER GAS 18V-1 SOLO - Batteri medfølger ikke.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Bosch AKKUSTØVSUGER GAS 18V-1 SOLO - Batteri medfølger ikke. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026663 kr8 kr (1%)
27. maj 2026655 kr6 kr (1%)
22. maj 2026661 kr9 kr (1%)
17. maj 2026652 kr40 kr (7%)
16. maj 2026612 kr25 kr (4%)
15. maj 2026637 kr25 kr (4%)
14. maj 2026612 kr25 kr (4%)
9. maj 2026637 kr25 kr (4%)
8. maj 2026612 kr25 kr (4%)
5. maj 2026637 kr25 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret