Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch Akkurundsav Gks 18V-57-2 Solo-7442402 - 06016C1200

Bosch GroupRundsaveEAN: 4059952610573
Pris fra 1.402 krtil 2.698 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.296 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.331 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Bosch Akkurundsav Gks 18V-57-2 Solo-7442402 - 06016C1200 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1402 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GKS 18V-57-2 Professional Rundsav Uden batteri
1.402 kr
Til butik
Bosch GKS 18V-57-2 Professional Rundsav Uden batteri billede

Produktinformation

Bosch GKS 18V-57-2 Professional - Cirkelsav - ledningfri - 165 mm - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06016C1200
EAN: 4059952610573
Varenr.: 1001057412
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GKS 18V-57-2 Professional Rundsav Uden batteri
1.719 kr
Til butik
Bosch GKS 18V-57-2 Professional Rundsav Uden batteri billede

Produktinformation

Bosch GKS 18V-57-2 Professional Rundsav Uden Batteri Oplev kraften og præcisionen med Bosch GKS 18V-57-2 Professional rundsav, designet til professionelle håndværkere. Denne batteridrevne rundsav er ideel til skæringer i både træ og plast, hvilket gør den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: skal sorteres
EAN: 4059952610573
Varenr.: 43849
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch RUNDSAV GKS 18V-57-2 SOLO - SOLO
1.757 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akkurundsav Gks 18V-57-2 Solo-7442402 - 06016C1200
2.698 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Akkurundsav Gks 18V-57-2 Solo-7442402 - 06016C1200 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Akkurundsav Gks 18V-57-2 Solo-7442402 - 06016C1200 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.402 kr1.402 krKøb
2Ultrashop1.719 kr1.719 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.757 kr1.757 krKøb
4Homeshop DK2.698 kr2.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Akkurundsav Gks 18V-57-2 Solo-7442402 - 06016C1200

PriceData har fulgt prisen på Bosch Akkurundsav Gks 18V-57-2 Solo-7442402 - 06016C1200 i 166 dage. Laveste pris i perioden er 1.331 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 1.871 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.442 kr.

Den nuværende pris på 1.402 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Bosch Akkurundsav Gks 18V-57-2 Solo-7442402 - 06016C1200. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Bosch Akkurundsav Gks 18V-57-2 Solo-7442402 - 06016C1200 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.402 kr49 kr (4%)
17. apr. 20261.353 kr22 kr (2%)
16. apr. 20261.331 kr9 kr (1%)
15. apr. 20261.340 kr62 kr (4%)
14. apr. 20261.402 kr71 kr (5%)
13. apr. 20261.331 kr10 kr (1%)
10. apr. 20261.341 kr11 kr (1%)
9. apr. 20261.352 kr8 kr (1%)
8. apr. 20261.360 kr1 kr (0%)
6. apr. 20261.361 kr23 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret