Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GKS 12 V-26 Professional Rundsav 12V 2 batterier inkluderet

Bosch GroupRundsaveEAN: 3165140895217
Pris fra 1.890 krtil 2.985 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.095 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch GKS 12 V-26 Professional Rundsav 12V 2 batterier inkluderet og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1890 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GKS 12 V-26 Professional Rundsav 12V 2 batterier inkluderet
1.890 kr
Til butik
Bosch GKS 12 V-26 Professional Rundsav 12V 2 batterier inkluderet billede

Produktinformation

Bosch GKS 12 V-26 Professional - Cirkelsav - ledningfri - 85 mm - 2 batterier - 12 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06016A1005
EAN: 3165140895217
Varenr.: 994038049
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKURUNDSAV GKS 12V-26 2X3AH L-BOXX
2.023 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GKS 12V-26
2.026 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GKS 12 V-26 Professional Rundsav 12V 2 batterier inkluderet
2.319 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akkurundsav Gks 12V-26 - 7439021 - 06016A1005
2.985 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GKS 12 V-26 Professional Rundsav 12V 2 batterier inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GKS 12 V-26 Professional Rundsav 12V 2 batterier inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.890 kr1.890 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.023 kr2.023 krKøb
3Proshop DK2.026 kr2.026 krKøb
4Ultrashop2.319 kr2.319 krKøb
5Homeshop DK2.985 kr2.985 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GKS 12 V-26 Professional Rundsav 12V 2 batterier inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GKS 12 V-26 Professional Rundsav 12V 2 batterier inkluderet i 174 dage. Laveste pris i perioden er 1.809 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 1.985 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.923 kr.

Den nuværende pris på 1.890 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Bosch GKS 12 V-26 Professional Rundsav 12V 2 batterier inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Bosch GKS 12 V-26 Professional Rundsav 12V 2 batterier inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.890 kr22 kr (1%)
20. maj 20261.912 kr2 kr (0%)
16. maj 20261.910 kr2 kr (0%)
8. maj 20261.912 kr2 kr (0%)
6. maj 20261.910 kr2 kr (0%)
1. apr. 20261.912 kr1 kr (0%)
26. mar. 20261.913 kr1 kr (0%)
21. mar. 20261.912 kr1 kr (0%)
14. mar. 20261.913 kr10 kr (1%)
13. mar. 20261.923 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret