Gå til hovedindhold

Bosch PRO BATTERIDREVET RUNDSAV GKS 18V-51 0*AH (1 STK.) - SOLO

Bosch PRORundsaveEAN: 4053423250480
Pris fra 982 krtil 1.810 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 828 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 972 kr 2. maj

Sammenlign priser på BATTERIDREVET RUNDSAV GKS 18V-51 0*AH (1 STK.) - SOLO og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 982 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Group 06019M3120 Rundsav 18V-51
982 kr
Til butik
Bosch Group 06019M3120 Rundsav 18V-51 billede

Produktinformation

Bosch Group - 06019M3120 - Batteri Rundsav - 18V - 51 Mm Skæredybde - Letvægts - Ergonomisk Design - Hurtig Skift Af Blad

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06019M3120
EAN: 4053423250480
Varenr.: 1002882266
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BATTERIDREVET RUNDSAV GKS 18V-51 0*AH (1 STK.) - SOLO
1.110 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akkurundsav Gks 18V-51 Solo - 06019M3120
1.810 kr
Til butik
Bosch Akkurundsav Gks 18V-51 Solo - 06019M3120 billede

Produktinformation

Bosch akkurundsav GKS 18V-51 En batteridrevet rundsav til præcise og mobile snit i træ og plader — enkel at bruge for både håndværkere og private. Perfekt til bygge-, monterings- og renoveringsopgaver. Nøglefunktioner Trådløs frihed med Bosch 18V-system: nem skift af batteri mellem værktøjer. Kraftfuld ydeevne til præcise gennemskæringer i træ, krydsfinér og konstruktionsplader. Justerbar skæredybde og vinkel for fleksible anvendelser og afskæringer i forskellig tykkelse. Robust baseplade fo...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch PRO
Kategori: Bosch blå akku maskiner
Vægt: 3.2g
Artikel nr.: 06019M3120
EAN: 4053423250480
Varenr.: 7431743

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BATTERIDREVET RUNDSAV GKS 18V-51 0*AH (1 STK.) - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BATTERIDREVET RUNDSAV GKS 18V-51 0*AH (1 STK.) - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK982 kr982 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.110 kr1.110 krKøb
3Homeshop DK1.810 kr1.810 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BATTERIDREVET RUNDSAV GKS 18V-51 0*AH (1 STK.) - SOLO

PriceData har fulgt prisen på BATTERIDREVET RUNDSAV GKS 18V-51 0*AH (1 STK.) - SOLO i 182 dage. Laveste pris i perioden er 972 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 1.429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.170 kr.

Den nuværende pris på 982 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for BATTERIDREVET RUNDSAV GKS 18V-51 0*AH (1 STK.) - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for BATTERIDREVET RUNDSAV GKS 18V-51 0*AH (1 STK.) - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026982 kr9 kr (1%)
23. maj 2026973 kr1 kr (0%)
22. maj 2026974 kr1 kr (0%)
13. maj 2026973 kr1 kr (0%)
2. maj 2026972 kr68 kr (7%)
1. maj 20261.040 kr26 kr (2%)
30. apr. 20261.066 kr320 kr (23%)
16. apr. 20261.386 kr71 kr (5%)
14. apr. 20261.315 kr138,17 kr (12%)
13. apr. 20261.176,83 kr245,17 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret