Gå til hovedindhold

Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 (Solo) Plæneklipper - 06008B9G00

BoschPlæneklippereEAN: 4059952658063
Pris fra 3.299 krtil 3.921 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 622 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.988 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 (Solo) Plæneklipper - 06008B9G00 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3299 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Plæneklipper akku Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 Solo
-34%3.299 kr
Før 4.994 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Plæneklipper akku Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 Solo billede

Produktinformation

Bosch - 06008B9G00 - Akku-plæneklipper - 36V - 44 Cm Klippebredde - Letvægts - Ergonomisk Design - Justerbar Klippehøjde...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Plæneklippere
Vægt: 18g
EAN: 4059952658063
Varenr.: 1816643
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKU PLÆNEKLIPPER ROTAK ADV 36V-44 SOLO - SOLO
3.314 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Plæneklipper akku Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 Solo
-34%3.319 kr
Før 5.014 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Advanced-Rotak 36V-44-750 Akku-plæneklipper Solo
3.649 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 (Solo) Plæneklipper - 06008B9G00
3.921 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 (Solo) Plæneklipper - 06008B9G00 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 (Solo) Plæneklipper - 06008B9G00 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK3.299 kr3.299 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.314 kr3.513 krKøb
3Vivas DK3.319 kr3.479 krKøb
4Ultrashop3.649 kr3.649 krKøb
5Homeshop DK3.921 kr3.921 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 (Solo) Plæneklipper - 06008B9G00

PriceData har fulgt prisen på Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 (Solo) Plæneklipper - 06008B9G00 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.634 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 3.921 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.304 kr.

Den nuværende pris på 3.299 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 (Solo) Plæneklipper - 06008B9G00. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 (Solo) Plæneklipper - 06008B9G00 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20263.299 kr350 kr (10%)
25. maj 20263.649 kr249 kr (6%)
24. maj 20263.898 kr249 kr (7%)
20. maj 20263.649 kr272 kr (7%)
18. maj 20263.921 kr192 kr (5%)
16. maj 20263.729 kr42 kr (1%)
15. maj 20263.771 kr42 kr (1%)
6. maj 20263.729 kr179 kr (5%)
5. maj 20263.550 kr127 kr (3%)
2. maj 20263.677 kr32 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret