Gå til hovedindhold

Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 (Solo) Plæneklipper - 06008B9G00

BoschPlæneklippereEAN: 4059952658063
Pris fra 2.938 krtil 3.921 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 983 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 (Solo) Plæneklipper - 06008B9G00 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2938 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Advanced-Rotak 36V-44-750 Akku-plæneklipper Solo
2.938 kr
Til butik
Bosch Advanced-Rotak 36V-44-750 Akku-plæneklipper Solo billede

Produktinformation

Bosch - 06008B9G00 - Akku-plæneklipper - 36V - 44 Cm Klippebredde - Letvægts - Ergonomisk Design - Justerbar Klippehøjde

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06008B9G00
EAN: 4059952658063
Varenr.: 1001903969
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Advanced-Rotak 36V-44-750 Akku-plæneklipper Solo
3.649 kr
Til butik
Bosch Advanced-Rotak 36V-44-750 Akku-plæneklipper Solo billede

Produktinformation

Bosch Advanced-Rotak 36V-44-750 Akku-plæneklipper Solo Opdag den effektive Bosch Advanced-Rotak 36V-44-750 Akku-plæneklipper Solo, designet til at gøre plæneklipning til en leg. Denne batteridrevne plæneklipper kombinerer kraft og brugervenlighed, hvilket...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: skal sorteres
EAN: 4059952658063
Varenr.: 97424
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKU PLÆNEKLIPPER ROTAK ADV 36V-44 SOLO - SOLO
3.810,7 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 (Solo) Plæneklipper - 06008B9G00
3.921 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 (Solo) Plæneklipper - 06008B9G00 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 (Solo) Plæneklipper - 06008B9G00 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.938 kr2.938 krKøb
2Ultrashop3.649 kr3.649 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.810,7 kr4.009,7 krKøb
4Homeshop DK3.921 kr3.921 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 (Solo) Plæneklipper - 06008B9G00

PriceData har fulgt prisen på Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 (Solo) Plæneklipper - 06008B9G00 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.634 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 3.921 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.294 kr.

Den nuværende pris på 2.938 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 (Solo) Plæneklipper - 06008B9G00. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 (Solo) Plæneklipper - 06008B9G00 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.938 kr361 kr (11%)
30. maj 20263.299 kr350 kr (10%)
25. maj 20263.649 kr249 kr (6%)
24. maj 20263.898 kr249 kr (7%)
20. maj 20263.649 kr272 kr (7%)
18. maj 20263.921 kr192 kr (5%)
16. maj 20263.729 kr42 kr (1%)
15. maj 20263.771 kr42 kr (1%)
6. maj 20263.729 kr179 kr (5%)
5. maj 20263.550 kr127 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret