Gå til hovedindhold

Bosch - 12 V Charger Lithium-ion Gal 12v-20

BoschRedskaberEAN: 4053423222180
Pris fra 187 krtil 293 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 110 kr 22. maj

Sammenlign priser på Bosch - 12 V Charger Lithium-ion Gal 12v-20 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 187 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch GAL 12V-20
187 kr
Til butik
Bosch GAL 12V-20 billede

Produktinformation

Den intelligente ladeproces registrerer automatisk batteriets ladetilstand og oplader det med den optimale ladestrøm.Det beskytter batteriet. LED-ladeindikator: Et blinkende lys angiver, at opladningen er i gang. Et fast lys angiver, at batteriet er fuldt opladet. Lader 2,5 Ah-batterier helt op på 75 minutter POWER FOR ALL: Ét batteri og én lader til hele Home & Garden-værktøjssystemet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Akku Lader
Artikel nr.: 1600A020Y1
EAN: 4053423222180
Varenr.: 2963557
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Lader Gal 12V 20 - 1600A020Y1
234 kr
Til butik
Bosch Lader Gal 12V 20 - 1600A020Y1 billede

Produktinformation

Bosch Lader Gal 12V 20 - 1600A020Y1Pladsbesparende 12 V-ladestationDen intelligente ladeproces registrerer automatisk batteriets ladetilstand og oplader det med den optimale ladestrøm.Det beskytter batteriet.LED-ladeindikator: Et blinkende lys angiver, at opladningen er i gang. Et fast lys angiver, at batteriet er fuldt opladet.Lader 2,5 Ah-batterier helt op på 75 minutterMedleveret tilbehør:Papæske...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Bosch Batteri & Lader
Vægt: 1g
Artikel nr.: 1600A020Y1
EAN: 4053423222180
Varenr.: 7425170
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch LADER GAL 12V 20
243 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Batterioplader
268 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch - 12 V Charger Lithium-ion Gal 12v-20
269,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch 12 V oplader litium-ion GAL 12V-20
293 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch - 12 V Charger Lithium-ion Gal 12v-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch - 12 V Charger Lithium-ion Gal 12v-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK187 kr226 krKøb
2Homeshop DK234 kr234 krKøb
3CS MEGASTORE DK243 kr282 krKøb
4CompuMail DK268 kr268 krKøb
5Gucca.dk269,95 kr269,95 krKøb
6Teknikproffset DK293 kr342 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch - 12 V Charger Lithium-ion Gal 12v-20

PriceData har fulgt prisen på Bosch - 12 V Charger Lithium-ion Gal 12v-20 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 110 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 187 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 147 kr.

Den nuværende pris på 187 kr er 27% over normalprisen. Prisen er steget 67% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Bosch - 12 V Charger Lithium-ion Gal 12v-20. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Bosch - 12 V Charger Lithium-ion Gal 12v-20 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026187 kr77 kr (70%)
22. maj 2026110 kr2 kr (2%)
17. maj 2026112 kr2 kr (2%)
13. maj 2026110 kr2 kr (2%)
8. maj 2026112 kr2 kr (2%)
22. apr. 2026114 kr2 kr (2%)
2. apr. 2026112 kr1 kr (1%)
26. mar. 2026113 kr1 kr (1%)
20. feb. 2026112 kr2 kr (2%)
14. feb. 2026110 kr4 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret